PDA

Wersja pełna: : Warszawa, Broniewskiego 28, Simply Market (była Elea)

bury_wilk
08-06-2004, 09:22
Wprawdzie wydawało mi się to mało prwdopodobne, ale wyszukiwarka mi nieznalazła takiego tematu, albo mam coś na oczach.
Wybór piw jest niezły. Może nie wspaniały, ale chyba wart tego, żeby o nich wspomnieć. Zagranicznych jest sporo, muszę dokładniej się przyjżeć i napiszę, ale na pewno są wyroby niemieckie, belgijskie, czeskie, holenderskie, irlandzkie, francuskie i duńskie. Z krajowych jest: Bosman, Piast, Zlaty Hrad, Głubczyce, Palm, Frater, Tatra, Okocim, Żywiec, Volt, EB, Tyskie, Lech, Książ, Kasztelan i od niedawna Jurand (pojawiły się Dublin, Zingi i Koźlak). Pewnie o czymś zapomniałem, to przy najbliższej okazji uzupełnię.

:stout:

zythum
08-06-2004, 09:27
Jak gdzieś już wspomniano, terrorystyczna organizacja FCJP, ostatnio stępiła pazurki, więc po przyjRZeniu się bliżej powyższemu postowi, FCJP kontratakuje :)

grzeber
08-06-2004, 16:12
Druga Elea znajduje sie na ul. Chełmskiej. Wybór pewnie będzie podobny.

Oskarx
08-06-2004, 18:20
grzeber napisał(a)
Druga Elea znajduje sie na ul. Chełmskiej. Wybór pewnie będzie podobny.

Zgadza się/
Dodam jeszcze, że jest:
Zwierzyniec - 2,25
Perła
Erdinger

grzech
09-06-2004, 11:53
Zastanawiam się nad sensem takich tematów. Mniej więcej podobny wybór jest w zwykłym sklepie spożywczym, w którym zwykle się zaopatruję.

Oskarx
09-06-2004, 11:59
grzech napisał(a)
Zastanawiam się nad sensem takich tematów. Mniej więcej podobny wybór jest w zwykłym sklepie spożywczym, w którym zwykle się zaopatruję.

To całkiem niezły masz sklep.
A sens takich tematów jak najbardziej istnieje. To taki jakby przewodnik po sklepach, w których są ciekawsze piwa a nie standartowy wybór. Trochę podobnie jak z przewodnikiem po knajpach.
Wymiana informacji w wielkim mieście jest potrzebna.

grzech
09-06-2004, 15:42
Takich sklepów w Warszawie będzie pewnie ok. setki. Gdyby opisać każdy powstanie spory bałagan. A jeśli każdy opisze sklep w swoim mieście, w którym jest więcej niż 10 różnych piw powstanie hiperburdel.

Wujcio_Shaggy
09-06-2004, 15:54
To może lepiej zastosować i w tym dziale podział geograficzny (na województwa), analogicznie jak w dziale z knajpami. (Jak to widzisz, Adminie?) Hiperburdel będzie wtedy mniejszy i łatwiej będzie znaleźć konkrety.

Nawet jeśli sklepów oferujących cokolwiek poza "zestawem standartowym" jest dużo, to jednak to "cokolwiek" różni się i jest to cenna informacja - co i gdzie. Nawet w przypadku marketów typu Elea.

ART
09-06-2004, 16:29
obecnie przygotowywane jest odpowiendnie rozwiązanie dla działu ze sklepami i z knajpami.

becik
09-06-2004, 17:29
jest jeszcze Irish Beer z Kormorana

Bekiesz
11-12-2005, 13:17
Pojawił się Kiper Mocny z Piotrkowa(1.39 zł za 0.5 l.),Kiper Pilsner(0.99 zł).Z Lublina jest tylko Zwierzyniec w puszkach za 2.25zł,a z Juranda tylko Dublin.

Twilight_Alehouse
16-12-2010, 19:48
Wprawdzie jest to mój podstawowy sklep do zakupów spożywczych, jednak od dłuższego czasu z piwem było fatalnie. Godne uwagi były tylko portery z Cieszyna i Okocimia, obrzydliwie drogie Ambery i niewiele więcej.
Dziś natomiast przeżyłem szok, widząc na półkach zdecydowanie fajniejszy asortyment. Były Kormorany (Rześkie, Miodne), Ciechan Wyborny i Lwówek. Cen nie pamiętam, poza Lwówkiem, którego buteleczkę wziąłem, żeby bliżej przyjrzeć się nowej okropnej etykiecie. Kosztował 2,95, czyli jak na Wawę całkiem sensownie.

darkc
09-04-2011, 23:32
w zeszłym roku dla mnie podstawowy sklep do zakupów. Wybór polskich piw wtedy był kiepski.
Jednak dziś przeżyłem szok (tym razem uprawniony), bo pojawił się Lwówek, Mazowieckie, Dawne, ... (jakieś inne których nazw zapomniałem) , Warmiak ciemny (które właśnie piję), KONSTANCIN (!!!)...
Jakiś nawał "niepasteryzowanych" , "lokalnych".... Namawiam do wizyty i życzę smacznego.

Twilight_Alehouse
10-04-2011, 10:19
Tak, też wciąż się dziwię, jaki teraz jest tam wybór. Zwłaszcza jak kilka dni temu doszły wspomniane wyżej Konstanciny, które wróciły do formy.

Jest też "nowy" Belfast puszkowy w bardzo fajnej cenie: 2,75 zł.

Qruq
03-12-2011, 18:01
Na promocji Warnijskie i Orkiszowe za 2,99 (data ważności do 12.12) oraz Lwówek za 1,99.