PDA

Wersja pełna: : Co można robić w Gdyniy przez 5 i pół godziny w nocy?

slavoy
21-07-2006, 15:53
Jak w temacie :D
Ląduję najprawdopodobniej o 3:35 w Gdyni, Costerinę mam o 9:00 i nie za bardzo wiem co zrobić z czasem wzdech. Czy ktoś wie, czy o tak wrednej porze można się gdzieś napić jakiegoś dobrego piwa? (na wiele nie liczę, ale może...)

edit:
W temacie miało być oczywiście "Gdyni"

abernacka
21-07-2006, 15:57
Zawsze możesz się udać do całodobowej "Zielonej Tawerny" (ten sam adres co "Pokład"), na beczkowego Ambera. Z innymi miejscami z dobrym piwem o tej godzinie jest bardzo krucho.
Około 8 rano otwierają "Atut" (b. blisko dworca PKP) gdzie serwują Gościszewo z beczki.

e-prezes
21-07-2006, 18:39
na jeden, może dwa numerki a potem na piwo, ew. przed też piwo :)

Marusia
21-07-2006, 18:42
na jeden, może dwa numerki a potem na piwo, ew. przed też piwo :)
Przepraszam, o jakie numerki Ci chodzi, hę?:cool:

e-prezes
21-07-2006, 18:47
Przepraszam, o jakie numerki Ci chodzi, hę?:cool:
ja to nie wiem w jakich Slavoy gustuje numerkach ;) mogą być z gumką, dla bezpieczeństwa. w nocy można spać, albo przerzucać numerki. piwo można o każdej porze :cool:

Wielki_B
21-07-2006, 18:55
ja to nie wiem w jakich Slavoy gustuje numerkach ;) mogą być z gumką, dla bezpieczeństwa. w nocy można spać, albo przerzucać numerki. piwo można o każdej porze :cool:
No i nie ma to jak dobry kumpel. Zwłaszcza taki, który potem nie bardzo potrafi sie wyłgać... ;) :D

Maggyk
21-07-2006, 18:56
Przerzucać numerki też można o każdej porze :D

e-prezes
21-07-2006, 23:50
Jeśli kogoś uraziłem, pszam bardzo, ale jak ktoś by mnie zapytał "co można robić w nocy przez 5.5 godziny" to pierwsza myśl jaka mi przyszła... zresztą nadal tak uważam to... j.w. Niejednokrotnie słyszałem, że Gdynia to nie miasto w którym można spędzić całą noc przy piwku w knajpie, ale może się mylę...

abernacka
22-07-2006, 07:18
(...)Niejednokrotnie słyszałem, że Gdynia to nie miasto w którym można spędzić całą noc przy piwku w knajpie, ale może się mylę...

To źle słyszałeś:p

ART
23-07-2006, 00:09
To źle słyszałeś:p
ale można ponoć też brom brać :D

lzkamil
23-07-2006, 01:10
Przychodzi baba do lekarza.
Co pani jest?
Chyba jestem nimfomanką, ciągle tylko o tym myślę.
To może niech sobie pani znajdzie jakieś zajęcie.
Próbowałam, nie pomaga.
A czy brała pani jakieś środki na uspokojenie?
Jakie na przykład?
No chociażby brom.
Co?
No czy pani brom brała?
Nie, od tygodnia się nie brombrałam.

Slavoy, no właśnie, możesz brom brać przez te parę godzin.

Shlangbaum
23-07-2006, 01:55
ale można ponoć też brom brać :D
FCJS brombrać :D

GDAM
23-07-2006, 12:17
Zawsze możesz się udać do całodobowej "Zielonej Tawerny" (ten sam adres co "Pokład"), na beczkowego Ambera. Z innymi miejscami z dobrym piwem o tej godzinie jest bardzo krucho.
Około 8 rano otwierają "Atut" (b. blisko dworca PKP) gdzie serwują Gościszewo z beczki.
Czy Gościszewo nadal warzy piwo?!!!!!

e-prezes
23-07-2006, 12:19
a to kolega urwał się z choinki (bożonarodzeniowej jeszcze) ;) dlaczego miałby nie warzyć?