Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Złota 59 (CH Złote Tarasy), The Beer Store [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #31
    Pinta Oto Mata tak - 8,70, ale 18 zł za spożycie 5 am Saint.

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4305

      #32
      Ano właśnie. Przegięcie przegięć. Za dwa małe Brew Dogi zażądano ode mnie 37, 50. Całkiem powariowali.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #33
        Nikt nie kazał Ci kupować. Lamborghini też tanie nie jest i są ludzie, którzy kupują. Ja tam będę wpadał, może nie na piwo (za często), ale po piwo, gdy mam mało czasu w drodze do domu.

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4305

          #34
          Oczywiście, że nikt nie kazał. Generalnie nikt nic nie każe... Obsługa mało kompetentna, a ceny to zdzierstwo, bazujące właśnie na tym, że jest mało czasu i blisko do dworca.

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4538

            #35
            Chyba tyko po 5 dniach na pustyni lub po zderzeniu głową z lokomotywą bym tam cokolwiek kupił. Chamskie ździerstwo, a w odległości 5 min. pieszo w jedną czy drugą stronę jest Chmielarnia lub Kufle i kapsle.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #36
              U nas nie ma i tego, więc gdy jest okazja zakupienia czegoś z nowości... Ja mówię o zakupie butelki piwa, a nie degustowaniu piwa na miejscu. Ta opcja jest owszem bardzo droga i zdaję sobie sprawę, że dla polaka nie do przejścia. Widziałem jednak, że korzystają z tego przybytku także zagraniczni i dla nich ta cena nie jest odstraszająca.

              Comment

              • legart
                Senior
                • 06-2012
                • 913

                #37
                Ceny faktycznie są trochę wieksze niż w innych sklepach specjalistycznych, tym niemniej udało mi się tam kiedyś kupić Brewdoga 5 A.M. Saint po 10,20 (na wynos a nie na miejscu ). Na większe zakupy nie mam zamiaru tam chodzić ani tym bardziej degustować na miejscu, ale jak jestem w okolicy to z przyzwyczajenia sprawdzam asortyment.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #38
                  Przeniosłem do sklepów. Możliwość konsumpcji nie czyni z tego miejsca od razu knajpy moim zdaniem.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • kufelmaly
                    Member
                    • 04-2013
                    • 51

                    #39
                    > Mieszkam obok. Ten sklepo-bar nie ma żadnego sensu ! Jako bar/pub - bo w odległości 400 metrów jest Chmielarnia, gdzie na kranach jest nie jedno a 10-15 najlepszych piw + jest super atmosfera tworzona przez Masona i browarbizowiczów ! Jako sklep też nie ma porównania z wyborem piw w odległym o 300 metrów Piwoszu (na drugim końcu Złotej - po drugiej stronie Żelaznej) w którym jest podobny wybór piw zagranicznych (ostatnio widziałam tam dobre belgijskie, niemieckie, Kocoury i Brewdogi) a krajowych jest wielokrotnie więcej (mają też Ale Browar i Artezany, których tu nie ma i nie bywa). Nie wspomnę o cenach, bo tu jest już przepaść ....
                    > Jednym zdaniem - pułapka na niezorientowanych przyjezdnych lub bogatych obcokrajowców (:

                    Comment

                    • Zaza
                      Junior
                      • 08-2013
                      • 23

                      #40
                      Niestety zgadzam się z przedmówcami. Wybór piw nie powala, a ceny jednak wysokie. Za produkty Pinty trzeba tu płacić prawie 2 zł więcej na butelce. Fajnie, że powstają nowe sklepy z dobrymi piwkami, ale ceny tutaj odstraszają. Ja się nie skusiłem i raczej nie skuszę, tym bardziej, że kawałek dalej można kupić to samo za mniejszą cenę.

                      Comment

                      • Swiecz
                        Civil Protection
                        • 03-2004
                        • 123

                        #41
                        Dyniamit za 9,40/but, cena mnie połamała dzisiaj ...
                        Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kufelmaly Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jednym zdaniem - pułapka na niezorientowanych przyjezdnych lub bogatych obcokrajowców (:
                          Spoko, spoko. Niedługo "zasiedlą" pobliską Złotą 44 to będą brać kartonami/skrzynkami te piwa
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Vortex
                            Senior
                            • 12-2011
                            • 153

                            #43
                            Wstąpiłem dziś do Beer Stora, moje odczucia są zbieżne z zamieszczonymi już sceptycznymi spostrzeżeniami forumowiczów, nie mniej jednak na plus chciałem wskazać całkiem ciekawe szkło: szklanka do pszenicznego Wiehnstephaner'a - 18 zł, elegancki pokal Duvel - 20 zł (lub 22zł nie pamiętam dokładnie), pokal Duvel był też w zestawie z dwoma piwami 330 ml, ale ceny nie pamiętam, były też fajne kielichy La Trappe. Tak więc jak ktoś byłby zainteresowany szkłem to w cenie nawet przyzwoitej można nabyć.
                            Co do piwa to najciekawsze z polskich, które zobaczyłem - Pinta Angielskie Śniadanie, Dyniamit, także Manufaktura Piwna - w cenach wysoce nieciekawych.
                            Zagraniczny asortyment już lepiej.

                            Comment

                            • Bachi
                              Junior
                              • 11-2016
                              • 17

                              #44
                              W tej chwili lokal przeistoczył się w pub (multitapem bym nie nazwał- 8/9 kranów czynnych) i mieści się w Wilanowie (skrzyżowanie Rzeczypospolitej i Osi Królewskiej). Całkiem ciekawe piwa mają na kranach. Poza tym niezła kuchnia.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bachi Wyświetlenie odpowiedzi
                                W tej chwili lokal przeistoczył się w pub (multitapem bym nie nazwał- 8/9 kranów czynnych) i mieści się w Wilanowie (skrzyżowanie Rzeczypospolitej i Osi Królewskiej).
                                Jakieś namiary? Nazwa, dokładniejszy adres?

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎