Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2016.12.09-11 Cracow Craft Beer Fest

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    #16
    Dzięki za info!

    Comment

    • tyskikufel
      Senior
      • 04-2003
      • 772

      #17
      Słyszałem że na giełdzie rano było tylko 7 osób !!!!!!!!!!!!!!!! wiem to od osoby która tam pojechała

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10737

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
        Słyszałem że na giełdzie rano było tylko 7 osób !!!!!!!!!!!!!!!! wiem to od osoby która tam pojechała
        Czyli kameralna impreza
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • skandal
          Senior
          • 05-2002
          • 1439

          #19
          Było z 10. I cały 1 karton z podstawkami. Najszybsza giełda w życiu

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #20
            Takie giełdy kolekcjonerskie ale nie organizowane przez samych kolekcjonerów a "doczepiane" dla podbicia frekwencji do targów piwnych raczej nie cieszą się popularnością z tego co zauważyłem.
            Kraków od lat jest postrzegany wśród kolekcjonerów jedynie jako giełda lutowa i raczej nie zanosi się ażeby jakikolwiek organizator "podebrał" kolekcjonerów na tym terenie.
            Wg mnie giełda podpięta pod craft fest raczej z góry była skazana na słabą frekwencję.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • skandal
              Senior
              • 05-2002
              • 1439

              #21
              Jak ktos liczył na dziesiątki kolekcjonerów to musiałby sie chyba z choinki urwać. Przecież to było do przewidzenia że to bedzie mocno kameralna impreza. Ja nie marudze, 70 podstawek wpadło nowych.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #22
                Akurat organizator jest kolekcjonerem. Świeżym, ale jednak.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • CraftBeerFest
                  Junior
                  • 11-2016
                  • 11

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                  Takie giełdy kolekcjonerskie ale nie organizowane przez samych kolekcjonerów a "doczepiane" dla podbicia frekwencji do targów piwnych raczej nie cieszą się popularnością z tego co zauważyłem.
                  Kraków od lat jest postrzegany wśród kolekcjonerów jedynie jako giełda lutowa i raczej nie zanosi się ażeby jakikolwiek organizator "podebrał" kolekcjonerów na tym terenie.
                  Wg mnie giełda podpięta pod craft fest raczej z góry była skazana na słabą frekwencję.
                  Akurat giełdę zrobiliśmy dla kolekcjonerów, by mogli się spotkać a nie dla podbicia frekwencji na festiwalu. Dość powiedzieć, że opłata za stolik została zniesiona a Ci co wystawili swój kramik otrzymali od nas pamiątkowe otwieracze i smycze i możliwość bezpłatnego wstępu na festiwal.

                  Mimo ciężkiej pracy przy organizacji festiwalu warto było wstać w sobotę rano i poznać fajnych ludzi. Nie wiemy też jakby miało wyglądać "podbieranie" kolekcjonerów giełdzie lutowej. Mielibyśmy ich wziąć i już nie oddać do lutego? Każda okazja do spotkania się ludzi o podobnych zainteresowaniach wydaje się dobra. Chyba, że się mylimy?

                  A co do Tomka od giełdy lutowej, to jakoś dopiero w niedziele do nas dotarło, że się znamy i po festiwalu żałowaliśmy, iż nie zrobiliśmy tej giełdy wspólnie.

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #24
                    To się dogadajcie i zróbcie następny Craft Fest w lutym razem z giełdą Tomka (dla Waszej informacji: forumowego Masumi) która odbywa się już od ponad 20 lat.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #25
                      Też jestem zdania, że nie ma sensu tworzyć dwu giełd w tym samym mieście. Poza tym jak widzę kolekcjonerzy są przyzwyczajeni do pewnego harmonogramu giełd. Żadna z łódzkich nie doczekała się spektakularnej edycji, większość nowych w kalendarzu, w gruncie rzeczy małych giełd także. To nie znaczy, że jeśli ma się zapał, pieniądze i dobrą lokalizację, nie należy takich robić.
                      Mówi się, że lokum nie było dostosowane do pory roku, jak i samego charakteru imprezy. Klub Fabryka też miał spartańskie nieco warunki i również pierwsza edycja festiwalu w niej przebiegła w atmosferze pewnych niedociągnięć. Uczmy się na błędach (także innych).
                      Last edited by e-prezes; 16-12-2016, 12:49.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎