Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Gentleman] Bursztynowy świerzop

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Gentleman] Bursztynowy świerzop

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, faktiko. [4]
    Piana: Biała, dość drobna, średniowysoka i średniotrwała. [3.5]
    Zapach: Karmel, lekka sosna, chyba powiew ziół... [3.5]
    Smak: Znowu karmel, dość stonowana goryczka, pestkowa, ogólnie nieźle zbilansowany. [4]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Znowu Arsę Lipę, trochę mało zróżnicowane ety w serii. Wysoka jakość wykonania. [4]
    Uwagi: Całkiem fajne, nieźle wyważ(rz)one piwo. To chyba najsensowniejszy dżentelmen...

    Moja ocena: [3.775]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Klarowny bursztyn. [5]
      Piana: Niewysoka, jasnobeżowa, bardzo drobne pęcherzyki, średnio trwała, lekki lacing. [3.5]
      Zapach: Lekki, sosnowo-żywiczny, odrobina cytrusów(a raczej skórka pomarańczy), troszkę karmelu - świeży, średnio intensywny intensywności. [3.5]
      Smak: Nieco cytrusowy, trochę karmelu i ziół, lekko wodnisty, wytrawny, średnia sosnowo-pestkowa goryczka, trochę przydługa. [3]
      Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
      Opakowanie: Ładna etykieta, jak inne z Gentleman'a, komplet informacji. [4]
      Uwagi: Przeciętne piwo, nie jest wadliwe, ale pozytywów ciężko mi się doszukać, jak najbardziej do wypicia, ale oczekiwałem znacznie więcej. Mało który "browar" radzi sobie z tym stylem - w sumie tylko Kormoran i Maryensztadt sprostał moim oczekiwaniom. Warka do 30.05.2017.

      Moja ocena: [3.425]
      Last edited by rafalek21; 11-01-2017, 18:47.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎