Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najtańsze piwo. Piwo Tesco

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wg2
    Senior
    • 07-2004
    • 264

    #16
    Finkbrau we Włoszech w sieci Lidl jest po 0,49E co przy obecnym kursie daje 1,5974zł
    GAWEŁ

    Comment

    • ODOLAN
      Member
      • 07-2007
      • 57

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
      No to w końcu lubisz to piwo Tesco czy nie?
      Wczoraj wypiłem dwa - dało rady, ale przecież oczywiste, że nie jest to piwo najwyższej klasy ! Siki robione niewiadomo w jaki sposób i tyle, ale smaczne ;-)

      Comment

      • tfur
        Senior
        • 05-2006
        • 1301

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
        Siki robione niewiadomo w jaki sposób i tyle, ale smaczne ;-)
        jak się robi siku, no to chyba każdy wie... moja uwaga na temat takich piw: gdyby naście lat temu, kiedy pobierałem nauki i nie śmierdziałem groszem, dostępne byłyby tak tanie piwa, to miałyby we mnie żarliwego wyznawcę, miłośnika i obrońcę. dziś już mogę kręcić nosem, ale daleki jestem od krytykowania spożywców takich 'sików'. zresztą urynoterapia też ma swoich zwolenników.
        veni, emi, bibi

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #19
          bardzo proszę porównywania urologiczne pozostawiać dla siebie, bo później dyskusja się wypacza.
          Last edited by ART; 15-07-2008, 11:25.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • MSK
            Junior
            • 05-2008
            • 7

            #20
            ostatnio widziałe w Carrefure piwo łódzkie Junak po 0,99 PLN. Nawet mnie nie ciekawi jak smakuje, ale szum przy regale z tym napitkiem był niezły.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎