Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BrewDog, Cocoa Psycho

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pixtri
    Junior
    • 10-2014
    • 23

    #16
    Mój pierwszy RIS w życiu. Po otwarciu z butelki cała paleta aromatów: kawa, gorzka czekolada, wanilia, paloność. Super wrażenie. Ze szkła to samo, dochodzi jeszcze aromat alkoholowy. Piana brązowa, drobna, łatwo się tworzy, jednak dość szybko opada. Pozostawia po sobie super lacing. W smaku podobne do porterów, trochę większa paloność, wyraźnie wyczuwalny alkohol. To chyba jedyne rozczarowanie, nie spodziewałem się aż tak wyczuwalnego alkoholu. Niemniej piwo bardzo pijalnie, gładkie, gęste, oleiste. Usta delikatnie skleja, niemniej nie jest takim "słodkim ulepkiem".
    Przez całą paletę aromatów i zapachów jakie otrzymujemy, nie dziwię się czemu ludzie tak bardzo cenią sobie RISy.
    Zakupione w Drink Hali, cena 23 zł, data do 10/04/19. Myśle że warte swojej ceny, nie żałuję.

    Comment

    • Antylop
      Senior
      • 10-2009
      • 1415

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
      Dla mnie to cena promocyjna widywałem po 3 dychy.
      W Gdańsku piwo to było po 32,90 zł...
      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

      Comment

      • Estrelicia
        Senior
        • 09-2014
        • 108

        #18
        Właśnie delektuję się tym RISem Kolor maksymalnie czarny, piana piękna - brązowa, stopniowo zanika. Aromat taki jak lubię - palony, ciemna czekolada z odrobiną gorzkiej kawy. Smak - niebiański Z jednej strony czuję wytrawność, z drugiej strony ma w sobie coś gorzkiego, palonego. Bardzo intensywne, lepkie. Doskonałe wykończenie, pozostawia przyjemny posmak na podniebieniu Bardzo przyjemny RIS na dzisiejszy chłodny wieczór - alkohol odpowiednio rozgrzewa Brakuje tylko towarzystwa
        Data 21/07/20

        Comment

        • Dzoshu
          Senior
          • 12-2013
          • 496

          #19
          Kolor: Czarny, nieprzejrzyste.
          Piana: Brązowa, sycząca, szybko redukuje się do warstwy na powierzchni.
          Zapach: Kakao, likier czekoladowy, marcepan, suszone owoce, wyraźne nuty winne, dość wyraźny ale szlachetny alkohol.
          Smak: Gęste, oleiste. Lekko cierpkawe na wstępie. Dużo gorzkiej czekolady pozostającej długo po przełknięciu. Goryczka wysoka, też w stylu ciemnej czekolady. Wyraźne rozgrzewanie po przełknięciu.
          Wysycenie: Średnie, OK.
          Opakowanie: Stylowa etykieta, niedokładny skład.
          Uwagi: Warka 3.12.19 Raczej wytrawne, bardzo gęste. Jedyny minus to to, że zniechęca do kupowania polskich wynalazków w zawyżonych cenach - jest kilka klas wyżej i minimalnie droższe.
          Attached Files

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎