Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Zaprojektuję etykiety dla Twojego piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GrafikaBiznesowa
    Junior
    • 09-2014
    • 6

    Zaprojektuję etykiety dla Twojego piwa

    Witam chmielopijcy,

    Temat dość nietypowy, niemniej jako, że na chwilę obecną nie mam za bardzo możliwości na warzenie swojego piwa, to chciałem sprawdzić zainteresowanie nieodpłatnym wykonaniem etykiet do piwa domowego / rzemieślniczego. Nie obrażę się otrzymując później butelkę czy dwie gotowego produktu ;-). Nie ma tu podstępu, miło by było zobaczyć piwa ze swoją etykietą. Wiem, że nie każdy czuje taką potrzebę, ale Ci co czują, a nie chcą się zajmować grafiką, mają teraz okazję.

    Tytułem wstępu. Grafiką zajmuję się od dość dawna (także zawodowo), niemniej nie miałem okazji projektować piwnych etykiet. Robiłem za to kilka innych projektów przeznaczonych do druku.


    Warunki:
    1) Nie ma za bardzo sensu projektować etykietę dla kilku czy kilkunastu butelek, więc musi być tego odpowiednio więcej. Choćby dlatego, że drukarnie niechętnie drukują w niewielkim nakładzie, ewentualnie po mniej atrakcyjnych cenach.
    2) Jestem elastyczny jeśli chodzi o styl, ale niekoniecznie chciałbym robić etykiety w stylu niemieckim (złoto, dużo elementów). Raczej bliżej jest mi do etykiet: AleBrowaru, Birbanta, Wąsosza, Alter Beer, Spirifer czy Szał Piw. Najlepiej będzie jednak stworzyć coś unikatowego. Lubię styl nowoczesny / futurystyczny / techniczny - jeśli Ty też, to powinniśmy się dogadać.
    3) Z racji na niekomercyjny charakter projektu, może się on trochę przeciągać w czasie. Zależy to od wolnego czasu i weny. Jeśli chciałbyś etykiety na za tydzień, to niekoniecznie jestem osobą której szukasz.
    4) Jest opcja wykonania etykiet dla kilku osób / firm, nie więcej jednak niż 2 projekty realizowane w podobnym czasie. Nic nie szkodzi jednak na przeszkodzie, aby zgłaszać takie zainteresowanie. Jeśli ktoś robi kilka rodzajów piw, to byłoby fajnie stworzyć markę i spójną koncepcję wizualną.


    Proces:
    Omówienie możliwych koncepcji > przygotowanie projektu / projektów wstępnych > iteracyjne poprawki > druk. Koszty druku pokrywa piwowar, ja zajmę się zleceniem zadania drukarni, z której usług już korzystałem.


    ART / administracja:
    Mam nadzieję, że oferta nie narusza regulaminu ze względu na jej niekomercyjny charakter. W przeciwnym razie kajam się za jej umieszczenie i proszę o usunięcie.

    Pozdrawiam, Dawid.
    Dobre piwo, nie jest złe.

    Moje strony:
    http://GrafikaBiznesowa.pl
    http://HybridLizard.com

    Książka na temat produktywności i realizacji celów:
    Piszę książkę - Ankieta
  • GrafikaBiznesowa
    Junior
    • 09-2014
    • 6

    #2
    Tak informacyjnie:

    Aktualnie zgłosiły się 2 osoby, a 3 się zastanawia. We wszystkich przypadkach piwowarzy robią po kilka rodzajów piw. W związku z powyższym przyjąłem strategię stworzenia całej identyfikacji wizualnej rozpoczynając od Logo domowego / rzemieślniczego browaru i na jego podstawie projektować etykiety.

    W ogromnym skrócie proces będzie wyglądał następująco:
    1. Poznanie i analiza upodobań danego piwowara. Docelowe etykiety mają odwzorowywać jego osobę / piwa. Podchodzę do tego bardzo poważnie. Jedyną różnicą pomiędzy komercyjnym projektem będzie wydłużony czas realizacji. Nie ma mowy o poświęcaniu jakości. Nie znaczy to też, że będę próbował zadowolić gusta wizualne każdego ;-)
    2. Szkice koncepcyjne logo browaru domowego / rzemieślniczego.
    3. Wersja cyfrowa logo z naciskiem na użyteczność. Można je będzie np. wyryć w drewnie nie tracąc na rozpoznawalności. Mówię NIE dla logo bazujących na gradientach i cieniach ;-)
    4. Etykiety z użyciem logo, zaprojektowane według określonej konwencji. W skrócie spójny motyw przewodni z logo i elementy wyróżniające dane piwo / typ, jak kolor, typografia czy drugorzędne elementy wizualne.

    Jako, że samo zaprojektowanie dobrego logo to duży temat (dlaczego - to temat na całą książkę, którą nawet mam w planach ;-)) - zrobiły się z tego całkiem duże projekty.

    Niemniej jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany, to proszę bardzo się zgłaszać - mając jednak na uwadze dość długi termin realizacji, ze względu na niekomercyjny charakter projektów i inne obowiązki.
    Dobre piwo, nie jest złe.

    Moje strony:
    http://GrafikaBiznesowa.pl
    http://HybridLizard.com

    Książka na temat produktywności i realizacji celów:
    Piszę książkę - Ankieta

    Comment

    • GrafikaBiznesowa
      Junior
      • 09-2014
      • 6

      #3
      Zgłosiło się 5 osób. Dziękuję za zainteresowanie akcją. Aktualnie nie mogę przyjąć więcej zgłoszeń na powyższych, niekomercyjnych zasadach.

      Niemniej, jakby ktoś miał jakieś pytania, to zapraszam do kontaktu.
      Dobre piwo, nie jest złe.

      Moje strony:
      http://GrafikaBiznesowa.pl
      http://HybridLizard.com

      Książka na temat produktywności i realizacji celów:
      Piszę książkę - Ankieta

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎