Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brauerei Schivelbein

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • naczy
    Junior
    • 03-2009
    • 3

    Brauerei Schivelbein

    poszukuje danych dotyczących histori browaru w świdwinie brauerei-schivelbein, a w szczegulności zdjęć i jego lokalizacji.
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Musiałeś zrobić ogromniaste wrażenie swoją ortografią, bo wszystkich zatkało po prostu z wrażenia.

    Comment

    • naczy
      Junior
      • 03-2009
      • 3

      #3
      powiem ci że niemiałem problemów ze znalezieniem orginalnej etykiety mojego rodzimego browaru, na aukcjach w necie dostępne są równierz orginalne butelki, w kilku wersjach w zależności od właściciela. postaram sie znaleść jak najwięcej zdjęć i zamieszcze je w necie.

      Comment

      • Stolp
        Senior
        • 06-2002
        • 492

        #4
        Jeśli interesują Cię też porcelanki, to zajrzyj tutaj: http://www.srodkowopomorskie.porcelanki.net/news.php
        Zbieram porcelanki składów z Pomorza; kapsle dziewicze Carlsberga (cały świat) oraz powojenne zdjęcia i pocztówki Słupska
        Szukam
        e-materiałów (zdjęć, skanów fantów i artykułów) nt. składów i rozlewni obecnej i dawnej RP z okresu pw-ppf do strony na facebooku BEZ LOGOWANIA:
        https://www.facebook.com/SkladyRozlewniePiwa

        Comment

        • Schivelbein
          Junior
          • 04-2009
          • 2

          #5
          Witam też jestem ze Świdwina i kolekcjonuje porcelanki (szczególnie te Świdwińskie) zlokalizowałem ta fabryke na mapie w weekend jade zwerfikować to w terenie jak wróce to powiem co tam zobaczyłem.
          Pozdrawiam Schivelbein

          Comment

          • leon85
            Member
            • 07-2011
            • 37

            #6
            temat stary... ale mnie zaciekawił. Jak tam Panowie poszukiwania?

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #7
              Jesteś ze Świdwina, interesujesz się jak domniemam, lokalnym piwowarstwem i nie wiesz co jest/pozostało w miejscu browaru ?
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • leon85
                Member
                • 07-2011
                • 37

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                Jesteś ze Świdwina, interesujesz się jak domniemam, lokalnym piwowarstwem i nie wiesz co jest/pozostało w miejscu browaru ?
                1. Nie jestem ze Świdwina, tylko tu mieszkam. A to spora różnica.
                2. Źle domniemasz... nie interesuje się regionem w jakimś większym stopniu niż zwykły mieszkaniec.
                4. Po prostu byłem ciekaw natrafiając na ten post. Szukając czy nazwa mojego browaru domowego nie koliduje z jakimś innym domowym ze Świdwina.
                5. Po co te dogryzanie??! Nie obraź się, ale lepiej byś innym pomógł niż głupio i niepotrzebnie komentował.
                Last edited by leon85; 16-09-2014, 16:36.

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  Spoko chętnie pomogę ale nt browarów w miejscowościach gdzie mieszkam np warszawskich czy obecnie teraz - ogólnie irlandzkich.
                  Raczej nie liczyłbym na odzew kogoś kto 5 lat temu zamieścił 1 post że znalazł na mapie lokalizację browaru i znikł jak amerykańska turystka po 8 drinkach w meksykańskim Cancún.
                  Póki co najlepszą bazą informacji o browarach tych ziem wydaje mi się forumowy Krzysiu. Zaprawiony w bojach zarówno terenowych jak i bibliotecznych, ciagle zwarty, aktywny w postaci kilkunastu tysięcy postów i gotowy służyć wiedzą.
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • leon85
                    Member
                    • 07-2011
                    • 37

                    #10
                    Spoko rozumiem. Pomyślałem, że może autor postu dostanie na maila info i może coś odpisze...

                    Comment

                    • Schivelbein
                      Junior
                      • 04-2009
                      • 2

                      #11
                      Nie znalazłem.
                      Cooper nie licz bo się przeliczysz.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎