Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Asia Pacific Breweries, Tiger Lager Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pucak
    Senior
    • 12-2002
    • 242

    #16
    Piecia napisał(a)
    Taka promocja jaką dzis trafiłem zdarza się w Białymstoku rzadko otóż Tiger z datą przydatności do konca czerwca jest po 4 zł za 0,64 i 2,5 zł za 0,33
    Piłem po ostatnim egzaminie maturalnym wprost z butli i po pierwsze: dobrze gasi pragnienie w upał, po drugie też wyczułem owocowy smakozapach , gaz w porządku a piana w butelce byłą obfita
    To rzeczywiście taniocha, w kraju produkującym Tigera, to piwo kosztuje 2 razy tyle.
    U mnie w sklepie osiedlowym, butelka 0,64 kosztuje 14 zł!!!
    Jadę do Białego....

    Comment

    • Ark
      .
      • 04-2003
      • 414

      #17
      Piecia napisał(a)
      Taka promocja jaką dzis trafiłem zdarza się w Białymstoku rzadko otóż Tiger z datą przydatności do konca czerwca jest po 4 zł za 0,64 i 2,5 zł za 0,33
      Piłem po ostatnim egzaminie maturalnym wprost z butli i po pierwsze: dobrze gasi pragnienie w upał, po drugie też wyczułem owocowy smakozapach , gaz w porządku a piana w butelce byłą obfita
      U mnie w Grodzisku Mazowieckim w sklepie na przeciw dworca PKP można dostać (z tą samą datą przydatności) Tigera i Cobra Premium Beer w butlach 0,64 za 3,80. Co do smaku - nie piłem tych piwek wcześniej, więc brak mi skali porównawczej. Smak był jednak mniej więcej taki jak w powyższych opisach, więc nie będę powtarzał (kończący się termin nie psuł smaku), może tylko piana zniknęła za szybko, w niecałą minutę.

      Odp Pucak:
      Z tego wynika że niekoniecznie musisz jechać aż do Białegostoku
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • Ark
        .
        • 04-2003
        • 414

        #18
        Ta moja krótkowzroczność...
        Cobra Premium Beer oczywiście w butli 0,66.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • sklep-piwowar
          Senior
          • 10-2002
          • 559

          #19
          Ta rewelacyjna cena jest ze wzgledu na krótki termin i w lipcu będzie w zwykłej cenie, dlatego trzeba korzystać żeby napić się Tygryska w cenie Heinekena.

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            #20
            Zakupione we wrocławskim Piwoszu na zawalnej w butelce 0,33.
            Kolor bardzo jasny, mocno nagazowane. Piana na początku obfita i puszysta, bardzo szybko znikła pozostawiając niewielkie ślady. Zapach kwaskowo-metaliczny. Smak początkowo taki sam - jednak w miarę picia smak zniknął w ogóle; jedyne co było czuć, to szczypanie podniebienia przez dużą ilość CO2. Żadna rewelacja - dla mnie 2,5.

            Comment

            • sklep-piwowar
              Senior
              • 10-2002
              • 559

              #21
              Tiger

              A oto piekny Tygrys na kapslu
              Attached Files

              Comment

              • Regent
                Senior
                • 10-2002
                • 512

                #22
                Piwo przywiezione prosto Singapuru przez znajomego, leciutkie jak jasna cholera z bardzo delikatną goryczką, piana szybko zanika, kolor cytrynowy, dobrze nagazowane. Idealne piwo do bicia rekordów piwnych. Ta ilość medali to lekka przesada.
                Attached Files
                Mniej alkoholu w piwach !!!
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  #23
                  Wypijalne.
                  Kupione w zestawie "Smaki Azji" razem z chinskim Harbin Lager i "japonskim"
                  Kirin Ichiban warzonym w Los Angeles.
                  Attached Files
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #24
                    Kolor - słomkowy, klarowne
                    Piana - biała, drobna, szybko opada, po chwili nic nie ma na powierzchni
                    zapach - słaby, dominuje słodkawa woń sfermentowanych zbóż
                    smak - od razu można wyczuć lekko słodkawy, ryżowy posmak za którą zaraz pojawia sie leciutka goryczka, ot i tyle, piwo na pewno dobre w południowych klimatach ale tu smakuje bez rewelacji
                    Attached Files
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎