Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Górczewska, Auchan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    #31
    19.06 z powyższych pozostał jedynie Pszeniczniak z Ambera za 2,89. Obecnie promocja na Okocim porter za 3,28. Z Konstancina jedynie Czarny Dąb za 4,59 + 0,41 kaucja. Zamiast Noteckich obecnie w 6-pakach Gniewosze, jasne za 9,99 a ciemne za 12,99. Jeśli kasy zapomną doliczyć kaucję za bączki (tak było z Noteckim) to po zwrocie butelek ceny wychodzą rewelacyjne. Pojawiło się Olsztyńskie za 3,89 ale przy kasie pokazało się "towar nieznany" i odmówili sprzedaży bo "nie wprowadzone do systemu".

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2291

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
      (...) Pojawiło się Olsztyńskie za 3,89 ale przy kasie pokazało się "towar nieznany" i odmówili sprzedaży bo "nie wprowadzone do systemu".
      Zgadza się, też je chciałem kupić we wtorek. Nie nadążają wprowadzać do systemu taka różnorodność
      Z nowości zauważyłem Gniewosze: Wiśniowy i Grejpfrutowy oraz ciemne Czarnkowskie.
      Cena jasnego Lubuskiego skacze jak szalona, raz kosztuje 3.69, raz 2.59, chyba sami nie wiedzą jak je pozycjonować.

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2291

        #33
        Ponownie alejka promocyjna została wypełniona piwami. Co prawda jak byłem dziś wieczorem po całym upalnym dniu zapasy zostały już mocno przetrzebione, szczególnie "ucierpiał" Konstancin- na kilkupoziomowych półkach zostały pojedyncze sztuki Mazowieckiego i Dawnego. Stosunek jakości do ceny robi swoje.
        Tym razem warto zwrócić uwagę na trzy rodzaje piw z browaru Herrnbrau: Tradition, Premium Pils oraz Dunkel. Mają przystępne ceny: 3,19-3,59 zł.
        Jest także nowa seria trzech puszkowych piw z Sulimaru. Nie pamiętam nazwy, ale było jasne, jasne mocne i cytrynowe 3%.
        Były też bączki Kasteel, Tripel i jakieś drugie- w granicach 8-10 zł.

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          #34
          Dodałbym jeszcze o fajnych przedstawicielach Liwy w butlach z krachlę w postaci browarów: Butautu i Kupiškio Alus

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            #35
            Herrnbrau Dunkel bardzo smakowity był - a zważywszy cenę(bodaj 3,59zł) to wręcz rewelacyjny
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2291

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
              (...) Zamiast Noteckich obecnie w 6-pakach Gniewosze, jasne za 9,99 a ciemne za 12,99. Jeśli kasy zapomną doliczyć kaucję za bączki (tak było z Noteckim) to po zwrocie butelek ceny wychodzą rewelacyjne. (...)
              Sklep Cię rozgryzł dadek
              Attached Files

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4538

                #37
                A tak pięknie było... Ale co tanio wypiłem to moje.

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2291

                  #38
                  Obecnie warte odnotowania litewskie Magaryciu Alus po 6.99 zł. za litrową butlę, nowe Podkapslowe z Łomży po 1.96 zł, jest także wciąż Premium Pils z Herrnbrau (3.29).
                  Z Konstancina tylko Jasne Pełne, z Jabłonowa Altbier, Trzy Zboża, na Miodzie Gryczanym, z Kormorana Jasne Mocno Chmielone, Irish Beer, Orkiszowe... to tyle co spamiętałem.

                  Comment

                  • legart
                    Senior
                    • 06-2012
                    • 913

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                    Obecnie warte odnotowania litewskie Magaryciu Alus po 6.99 zł. za litrową butlę, nowe Podkapslowe z Łomży po 1.96 zł, jest także wciąż Premium Pils z Herrnbrau (3.29).
                    Z Konstancina tylko Jasne Pełne, z Jabłonowa Altbier, Trzy Zboża, na Miodzie Gryczanym, z Kormorana Jasne Mocno Chmielone, Irish Beer, Orkiszowe... to tyle co spamiętałem.
                    Wczoraj jeszcze zauważyłem Leffe Blond za ok 5,5 i Wells Bombardier za 7,5

                    Comment

                    • dadek
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 4538

                      #40
                      Do Auchana trafiły w końcu Ciechany. Dziś były do kupienia:
                      - Wyborne 3,49
                      - Mocne 3,29
                      - Lagerowe 2,99
                      - Pszeniczne 4,19
                      - Miodowe 4,29
                      Zastanawia niższa cena Mocnego niż Wybornego. I uwaga - kaucja za butelki wynosi 1 zł!

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                        ... I uwaga - kaucja za butelki wynosi 1 zł!
                        Oddasz i po sprawie
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • Tapir
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 730

                          #42
                          Można oddac bez paragonu? Bo mam w piwnicy ze 3 skrzynki
                          Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                          Comment

                          • kosher
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 2291

                            #43
                            Próbuj Na sklepie jest automat do butelek, wydaje mi się że paragon jest niepotrzebny, żeby wydał Ci kwit na zwrot kaucji w kasie.
                            Z kaucją na Ciechany jest tak jak pisał dadek. Dziś kupowane przez mnie tamże Lagerowe ma doliczone 1 zł. jak osobna pozycja na paragonie.
                            A na przykład Konstancin jest kaucjonowany za 41 groszy, ale automat wydaje za niego tylko 35 groszy
                            Bezpieczniej zwracać w Punkcie Obsługi Klienta.

                            Comment

                            • dadek
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 4538

                              #44
                              Ale w punkcie obsługi klienta nie oddasz jeśli nie okażesz paragonu.

                              Comment

                              • kosher
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 2291

                                #45
                                Zgadza się. W przypadku Tapira ten motyw nie przejdzie Jedynie automat.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎