Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bytom, Podgórna 7-9 , Sklep monopolowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ijonus
    Junior
    • 03-2010
    • 7

    Zadzwoniłem dzisiaj do sklepu bo z plecakiem wyładowanym butelkami i gębą spragnioną dobrego piwa odbiłem się wczoraj od spuszczonych rolet - i oto okazuje się że od maja sklep w likwidacji z powodów zdrowotnych... Bardzo przykra sprawa, nie znam szczegółów, pozostaje mi tylko wyrazić nadzieję że wszystko się dobrze skończy - i wypić jakieś dobre piwo na tę intencję.

    Comment

    • noodles
      Senior
      • 09-2005
      • 700

      Kurde szkoda. Sklep na Podgórnej nie miał może tak dobrej oferty jak ten na Browarnej ale miał dużo lepsze godziny otwarcia. Po piwo można było podjechać wieczorem, w niedzielę i święta. To cios dla bytomskich smakoszy.
      Last edited by noodles; 31-05-2012, 12:33.
      Moja kolekcja podstawek

      Comment

      • Ijonus
        Junior
        • 03-2010
        • 7

        W moim wypadku dla Rudzkich. Ciekawe jednak że nie pojawiła się tutaj żadna oficjalna informacja na ten temat.

        Comment

        • almin
          Member
          • 12-2007
          • 83

          No to pole do popisu dla "Piwomanii" - może przejąć (i powinna) sporą grupę klientów. Tym bardziej, że oba sklepy dzieli kilkaset metrów.

          Comment

          • ilonabytom1
            Senior
            • 06-2009
            • 305

            Z dniem 31 maja firma zakończyła działalność,dziękujemy naszym klientom, życzymy zdrowia i powodzenia.

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              szkoda, bo nie piwa nie dam do degustacji
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • Aldach
                Senior
                • 07-2003
                • 1269

                Małe sprostowanie - sklep jak najbardziej działa, zmienił nazwę i właścicieli, nadal można tam zakupić spory asortyment niekoniecznie najpopularniejszych piw.

                Comment

                • LordiBorden
                  Member
                  • 01-2013
                  • 76

                  to prawda jest tam nadal sklep monopolowy, zmienił się właściciel i wystawa. Piwa jest dużo mniejszy wybór niż dawniej, zdecydowanie więcej jest w Piwomani kawałek dalej.

                  Comment

                  • woosaa
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 1548

                    W sklepie to już koncernówka dominuje.Z trudem dostrzegłem dwa piwa z Kormorana(Szoko i Marcowe?)oraz parę z Sulimara.To była moja ostatnia wizyta na Podgórnej .
                    Last edited by woosaa; 25-06-2013, 19:54.
                    mb WOS

                    Comment

                    • LordiBorden
                      Member
                      • 01-2013
                      • 76

                      Przechodziłem tam we wtorek ok 11, chciałem sprawdzić asortyment, ale było nieczynne - zasłonięte rolety, brak kartki z godzinami otwarcia. Remont lub sklep zlikwidowany.

                      Comment

                      • rysioz
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 144

                        Zamknięty

                        Zacząłem ten temat i chyba wypada mi go zakończyć , niestety rolety ciągle zasłonięte. Widocznie właściciel stwierdził że nie warto dalej prowadzić działalności. Szkoda

                        Comment

                        • tanhayi
                          Member
                          • 01-2014
                          • 40

                          Ja tam byłem od stycznia ze 4/5 razy. Raz tylko znalazłem zasunięte rolety.
                          Herbatyzm jest kultem piękna, które daje się odnaleźć w codziennej, szarej egzystencji. Wdraża nam poczucie czystości i harmonii, tajemnicę wzajemnej życzliwości i romantyzmu ładu społecznego. W istocie swej jest uwielbieniem Niedoskonałości, nieśmiałą próbą osiągnięcia czegoś znośnego w naszym nieznośnym życiu.

                          Comment

                          • irasi2
                            Member
                            • 06-2009
                            • 53

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rysioz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zacząłem ten temat i chyba wypada mi go zakończyć , niestety rolety ciągle zasłonięte. Widocznie właściciel stwierdził że nie warto dalej prowadzić działalności. Szkoda
                            Sklep działa i ma się dobrze. Bywam tam przeciętnie raz w tygodniu.

                            Comment

                            • rysioz
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 144

                              Widocznie mam pecha, dzisiaj byłem po 9 rano i około 14, rolety zasłonięte.

                              Comment

                              • irasi2
                                Member
                                • 06-2009
                                • 53

                                Obawiam się, że Rysioz jednak miał rację. Rolety spuszczone, informacji brak, chyba poszli z torbami

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎