Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.09.12-14 - XIII Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Nabyłem dziś na zlot przeceniony odtwarzacz DVD Philipsa z myślą o scenie muzycznej. Za całe 60 zeta (nie miał pilota, któren już zakupion jest za dyszkę na A...o )

    Także każdy uczestnik zlotu niech przygotuje drobne - będzie ściepa na sprzęt (zależnie od frekwencji na zlocie po zecie, ewentualnie 1,50 PLN)
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Hehe najpierw zrobimy test czy aby działa (uderzając o podłogę)
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
        Nabyłem dziś na zlot przeceniony odtwarzacz DVD Philipsa z myślą o scenie muzycznej. Za całe 60 zeta (nie miał pilota, któren już zakupion jest za dyszkę na A...o )

        Także każdy uczestnik zlotu niech przygotuje drobne - będzie ściepa na sprzęt (zależnie od frekwencji na zlocie po zecie, ewentualnie 1,50 PLN)
        Mogłeś przy okazji zanabyć też jakiegoś boomboxa z CD z myślą o małej scenie. W zapowiedziach jest już od 2 lat...
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • sergioP
          • 09-2005
          • 1261

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
          Mogłeś przy okazji zanabyć też jakiegoś boomboxa z CD z myślą o małej scenie. W zapowiedziach jest już od 2 lat...
          a Ty nie mogłeś?
          - Wiesz Luciu, co ci powiem?
          - ???
          - ...napiłbym się piwa.

          ------------------------------------------
          Dzień dobry panu.
          Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

          Comment

          • sergioP
            • 09-2005
            • 1261

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
            Nabyłem dziś na zlot przeceniony odtwarzacz DVD Philipsa z myślą o scenie muzycznej. Za całe 60 zeta (nie miał pilota, któren już zakupion jest za dyszkę na A...o )
            ... i po co pisać, że przeceniony... wszyscy jesteśmy (ja jestem ) pełni obaw.
            Przecież warunki pracy raczej ekstremalne.
            Po co pilot? I tak przy urządzeniu jest zawsze co najmniej trzech operatorów.
            Dobrą opcją byłoby gniazdo USB.
            Tak, marudzę.
            Dorzucę się, tak czy siak, dlatego mogę
            - Wiesz Luciu, co ci powiem?
            - ???
            - ...napiłbym się piwa.

            ------------------------------------------
            Dzień dobry panu.
            Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
              ... i po co pisać, że przeceniony... wszyscy jesteśmy (ja jestem ) pełni obaw.
              Przecież warunki pracy raczej ekstremalne.
              Po co pilot? I tak przy urządzeniu jest zawsze co najmniej trzech operatorów.
              Dobrą opcją byłoby gniazdo USB.
              Tak, marudzę.
              Dorzucę się, tak czy siak, dlatego mogę
              Sprawdziłem - działa.
              Pilot może być potrzebny, bo na urządzeniu są tylko trzy przyciski - on/off, eject i play/pause...
              USB 2.0 jest...
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • slavoy
                Senior
                • 10-2001
                • 5052

                Założę się, że bez podłączenia pod TV, to ni kuta nie dojdziesz jak po omacku coś z USB odpalić. To co - ściepa na przeceniony telewizor?
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • Marcin_wc
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 2115

                  Mnie dwa zalegają w domu.

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Założę się, że bez podłączenia pod TV, to ni kuta nie dojdziesz jak po omacku coś z USB odpalić. To co - ściepa na przeceniony telewizor?
                    I tak będzie lepszy niż higroskopijny walkman - mam nadzieję
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pilot może być potrzebny, bo na urządzeniu są tylko trzy przyciski - on/off, eject i play/pause...
                      A po co więcej? Nie będą was ze Slavoyem łapki świerzbić, żeby co półtora kawałka zmieniać muzę.

                      Comment

                      • zgoda
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 3516

                        Jak jest aux in, to bity z telefonu. Służę kablem.
                        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          A po co więcej? Nie będą was ze Slavoyem łapki świerzbić, żeby co półtora kawałka zmieniać muzę.
                          Spoko wyjmie się baterie z papilota i nie będą
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • piotry
                            Oj tam, oj tam !
                            • 08-2005
                            • 761

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nabyłem dziś na zlot przeceniony odtwarzacz DVD Philipsa z myślą o scenie muzycznej. Za całe 60 zeta (nie miał pilota, któren już zakupion jest za dyszkę na A...o )

                            Także każdy uczestnik zlotu niech przygotuje drobne - będzie ściepa na sprzęt (zależnie od frekwencji na zlocie po zecie, ewentualnie 1,50 PLN)
                            A czy jest miejsce na kasety ?
                            Mam trochę i nie chciałem aby sie za dużo kurzyły :/
                            Podobno jak za dlugo leżą nieodtwarzane to tracją swoją jakość

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              Miejsca na kasety nie ma, i glory hole też nie posiada

                              Mi tam brak pilota nie przeszkadza, ale niektórym pewnie tak, a że nie był drogi, to kupiłem.
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • Justi
                                Senior
                                • 09-2006
                                • 133

                                Chciałam sprostować nieprawdziwą informację jakobym się bała na zlot jechać.
                                Ja się niczego nie boję. (no może tylko tego, że urlopu nie dostanę....)
                                I won't change to fit your plan, take me as I am!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎