Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Societe Frigorifique et Brasserie de Tunis, Celtia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    #31
    Właśnie piję to piwo (przywiózł mi znajomy w prezencie z Tunezji).

    Wersja w zielonej butelce 25cl z papierową etykietą, kontrą i krawatka oraz dedykowanym kapslem (ząbki żre rdza)

    Pomimo mocnego schłodzenia piana jest i nawet trochę osadza się na szkle. W zapachu głównie skun. W smaku goryczka ale dość niesmaczna - to raczej jakaś gorzkość. Kolor jaśniuteńki.

    Na upały może i dobre. Generalnie jednak cienizna.
    MM961
    4:-)

    Comment

    • supersklep
      PiwBiz
      • 01-2005
      • 982

      #32
      Moja butelka też zielona ale miała malowane szlaczki bez papierowej etykiety


      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #33
        Butelka z papierową etykietą. Świeży prezent z Tunezji. Odklejanie tej etykiety to katorga.
        Attached Files

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #34
          Odklejałem 3 tygodnie temu w zimnej wodzie, wszystko poszło szybko i sprawnie. Może klej z wielbłąda się tobie trafił

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #35
            Foto:
            Attached Files
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • rumpel_stilskin
              Junior
              • 03-2011
              • 1

              #36
              Można jeszcze dostać to piwko w butelce 0,6l.

              Comment

              • wpadzio
                Senior
                • 06-2011
                • 2645

                #37
                Na chwilę obecną puszka 240 ml wygląda tak:
                Attached Files
                Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                Serviatus status brevis est
                3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                Comment

                • djkynek
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 122

                  #38
                  Na załaczonym foto konserwa 0,33 l. zakupiona w 6-paku w sklepie DF na lotnisku na wyspie Djerba. 6pak - 6 €.
                  Z ciekawostek na całej wyspie /okolo 110 tys. mieszkancow/ jest tylko jeden sklep z alkoholami - o nazwie Al Jazeera /po arabsku wyspa/.
                  Alkohol drogi jak cholera. Butelka 0,7 l absoluta - koło 170 PLN.
                  Lokalne wino winopodobne venus /sikaczu/ około 28 PLN.

                  Celtia w wersji beczkowej - ma zawortosc alk. 4 % - pokazał mi ete z beczki barman w hotelu.

                  Uwazam, ze zdecydowanie jedno z najlepszych piw z krajów basenu morza środziemnego.
                  W kazdym hotelu podawane w szklankach, albo kufelkach 0,25 - 0,33 l.
                  Sa tez kufle 0,5 - ale jak chesz w takim zamowic piwko, to albo sowity bakszysz dla barmana/kelnera, albo musisz zapłacic 4/5 €.
                  Oczywiscie przywiezione do PL smakuje , hmmm nie bede konczył.
                  Attached Files

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎