Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KobiNalewka
    Senior
    • 05-2012
    • 286

    Ciekawe w jakie butelki "wsadzą" te piwa, bo jak w zwrotne, to ceny niektórych piw robią się fajniejsze (np CiechanoLwówki).

    Comment

    • KobiNalewka
      Senior
      • 05-2012
      • 286

      Netto:
      Witamy w Netto - sieci sklepów, która oferuje produkty spożywcze, chemiczne i przemysłowe po bardzo korzystnych cenach. Netto - więcej za mniej. Zapraszamy!

      Comment

      • Neptune
        Senior
        • 09-2013
        • 184

        Niby nic specjalnego, ale może ktoś się skusi

        Alma w Promenadzie w Warszawie (nie wiem, czy inne Almy także)

        Książęce wszystkie 4 rodzaje - 2,79
        Żywce Białe, Bock, Marcowe - 2,89
        Bavaria 8,6 - 2,29

        Stał też Konstancin z Dębowej Beczki (!). Biała etykieta z niebieskim napisem. Nie widziałem wcześniej czegoś takiego. Ktoś wie coś na temat wznowienia produkcji w Konstancinie?
        Kapsel oryginalny, miejsce produkcji browar Konstancin...
        Cena 5,49. Data do grudnia. Zostały ostatnie trzy butelki. Po mojej wizycie już dwie.

        Comment

        • Pivotal
          Senior
          • 05-2013
          • 671

          @Neptune- Teraz to jest KonstanciN i nie z Konstancina,bo browar nie istnieje,lecz z Czarnkowa.
          Adres wprowadza w błąd,sam dałem się nabrać na to.
          Oprócz tego w Almie w dalszym ciągu dostępny jest Schofferhofer- Hefeweizen za 2,99zł i DAB-Dortmunder Export w cenie 3,99zł.
          Ta Bavaria 8,6-wygląda ciekawie... Chyba się skuszę.

          Comment

          • Neptune
            Senior
            • 09-2013
            • 184

            Już się dowiedziałem i właśnie miałem edytować poprzedniego posta, ale dzięki.

            I w tej almie, Schofferhofer jest w normalnej cenie (5,49).

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Neptune Wyświetlenie odpowiedzi
              (nie wiem, czy inne Almy także)
              Książęce wszystkie 4 rodzaje - 2,79
              Żywce Białe, Bock, Marcowe - 2,89
              Bavaria 8,6 - 2,29
              Tu pisałem, ale u nas Bavaria tańsza, bo 2,25 . Co do samego piwa, bardzo dobre, nie obniżyło lotów i lepiej się pije z małych objętości.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • blazers
                Senior
                • 10-2009
                • 217

                W muszkieterach w luboniu widawa! red cloud za 5 zeta podobnie augustianskie pszeniczne. było jeszcze jedno,bez kopyra, po 4 zeta ale nie pomne nazwy.. ważność do 3.10.14

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  W Tesco od 2 do 8 października promocja na piwa z Manufaktury Piwnej:
                  - Pils Manufakturowy
                  - Na miodzie gryczanym
                  - Gryczane ciemne
                  - Klasztorne
                  - Belfast
                  Wszystkie po 3,49 złotego.

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    @ Robox.
                    Nieco uprzedzam fakty, czy w Almie, wiadomo której , przecenili już Portera z Ciechana?
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Dzisiaj tam będę, to zobaczę .

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        Tylko nie wykup wszystkiego , warka ma przydatność do 8.10.14.
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          W Kauflandzie, od 2 do 8 października Gniewosze Miodowy i Korzenny w promocji po 2,29 złotego za butelkę 0,33l.

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                            @ Robox.
                            Nieco uprzedzam fakty, czy w Almie, wiadomo której , przecenili już Portera z Ciechana?
                            Data się zgadza, tylko cena 6,99 złotego nie wydaje się na promocyjną .

                            Comment

                            • KobiNalewka
                              Senior
                              • 05-2012
                              • 286

                              Do żabek i freszmarketów wróciło Brackie. Cena normalna - 2,59 zł butla i 2,99 zł pucha, ale przez przypadek natknąłem się na przygotowaną na później wywieszkę wielosztuk. Obsługa nie wiedziała jednak od kiedy to ruszy - z robieniem zapasów warto się chyba wstrzymać.
                              Wielosztukowa butelka 2,00 zł, a puszka 2,33 zł

                              Jak ktoś wie od kiedy to, to nie się pochwali.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                Wielosztuka za 2 czy 3 sztuki?

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎