Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BOSS, Core Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Samoglow
    Senior
    • 07-2007
    • 606

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Klarowny, ciemny, przypominający colę, bardzo ładny. [4.5]
    Piana: Kremowa, średniu wysoka, niezbyt trwała niestety. [3.5]
    Zapach: Palony, lekko owocowy, całkiem przyjemny. [4]
    Smak: Sympatyczne ciemne piwo, raczej wytrawne. Czuć nutki owocowe, słodowe i palone. Podstawa jak mniemam to ichni Porter/Koźlak. Pije się przyjemnie, lecz ja wolę nieco pełniejsze ciemniaki. [4]
    Wysycenie: Dla mnie najgorszy element piwa. Jest za mocne i typowo oranżadowe! Psuje cały efekt. [3]
    Opakowanie: Ładna eksportowa etykieta, bardzo dobrze pasująca to zachodnich piw. Podane parametry. [5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.975]

    Comment

    • dipeone
      Senior
      • 05-2010
      • 741

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Rzeczywiscie przypomina Colę, ciemny, ma coś z rubinu i coś z koloru amerowskiego Koźlaka. [4.5]
      Piana: Na początku jest jest sporo ,ale bardzo szybko opada i znika ,po chwili już niemal śladu nie ma ,to minus. [3.5]
      Zapach: Przyjemny, karmelowo-palony. Niezbyt wyczuwalna ta dynia dlatego 4,5. [4.5]
      Smak: Bardzo nietypowy, nie pamiętam bym pił takie piwo ostatnimi czasy, czuć podpalanie, słód, coś owocowego tez się znajdzie. Bogaty i pełny smak. Smakuje mi i to bardzo. [5]
      Wysycenie: Jak dla mnie w porządku, gaz jest do samego końca, przy końcu widać lekko unoszące się do góry bąbelki, nie trąca sztucznością. [4.5]
      Opakowanie: Barwy etykiety ładne ,bo złoto z czarnym i czerwienią może sie podobać. Napisy niemieckie ,bo piwo na eksport do Austrii - wybaczam, krawat słaby. Zawiera to ,co byś powinno a jednak jakoś mnie nie kręci. Minus za kapsel "Polskie piwo" [4.5]
      Uwagi: Warka do 26.12.2010, kupione w Alkoholach Świata na ul. Piłsudskiego w Rumi.
      Produkt jak najbardziej w porządku.

      Moja ocena: [4.6]

      Comment

      • Kwadri
        Senior
        • 10-2009
        • 1216

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Rubinowy. [4.5]
        Piana: Beżowa, średniopęcherzykowa, ale opada szybko do małej warstwy. [3]
        Zapach: Mało intensywny i nieprzekonujący. Ciemny słód i jakiś metaliczny aromat. [3]
        Smak: Słodkawo-kwaskowy smaczek z zakończeniem palonej goryczki. Dyni nie czuć. Nic specjalnego. [3.5]
        Wysycenie: Duże. [4]
        Opakowanie: Ewidentnie na eksport, niezbyt zachęcające jak dla mnie. Plusik za podany ekstrakt. [3.5]
        Uwagi: Data do 04.12.10.

        Moja ocena: [3.35]
        www.lkschmielowice.futbolowo.pl

        Comment

        • tomolek
          Hophead
          • 05-2006
          • 1752

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemny brąz, klarowny, ładny. [4.5]
          Piana: Przez chwilę się ujawniła, szybko znikła, zostawiając jednak pewne ślady na szklance. [3.5]
          Zapach: Porterowy, po prostu, takie pierwsze skojarzenie. [4]
          Smak: Również porterowy ale jakby rozwodniony. Jest odpowiednia goryczka, "paloność", delikatna nutka słodyczy i coś jeszcze, może ta dynia? Ale brak treści. [4.5]
          Wysycenie: Trochę za wysokie. [3.5]
          Opakowanie: Dla mnie całkiem ok, wyróżnia się na półce , wygląda "zagranicznie" Minus za kapsel, który od razu rozwiewa wątpliwości. [4.5]
          Uwagi: kupione w Almie

          Moja ocena: [4.175]
          www.ohbeautifulbeer.com

          www.mateuszdrozdowski.pl

          „Kwaśny Edi herbu Koreb

          Comment

          • Czik
            Member
            • 09-2010
            • 33

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemny brąz, rubinowy pod światło - bardzo ładne piwo. [5]
            Piana: Trzeba się trochę postarać, by w ogóle ją wytworzyć - a wtedy krótko się trzyma, zostawiając po sobie tylko skromną obrączkę. [2.5]
            Zapach: Aromat dobrego ciemnego piwa - da się też wyczuć pestki dyni. Świetnie. [4.5]
            Smak: Dobre ciemne piwo. Świetne nuty palone znane z porterów, ale też pewna lekkość. Pite na zimno nie zdradza szczególnej głębi, ale jest nieźle. Czuć trochę te pestki, ale to może być autosugestia - gdybym nie wiedział, że ten smak tam jest, możliwe, że bym go nie rozpoznał . [4]
            Wysycenie: Dość niskie, ale wystarczające; dla ciemnego piwa jak najbardziej OK. [4]
            Opakowanie: Oryginalnie i estetycznie. Mi się podoba. [4]
            Uwagi: Fajne piwo, warte polecenia, zwłaszcza, jeśli ktoś lubi ciemne. Zakupione w buteleczce 0.33 w Rodzince Bis.

            Moja ocena: [4.075]

            Comment

            • Tapir
              Senior
              • 10-2009
              • 730

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Brąz, klarowny, pod światło rubinowe refleksy. [5]
              Piana: Średnio obfita, gęsta, o dobrej trwałości. [4]
              Zapach: Intensywny, mocno palony, nieco owocowy (przychylę się do opinii, że całość jest taka a'la lekki porter), da się wyczuć lekką nutę prażonych pestek dyni. [5]
              Smak: Znowu palony, mocno kawowy, z wyczuwalną kwasowością, owocowe nuty już nie tak wyraźne jak w zapachu no i ten charakterystyczny (chociaż dość lekki i ulotny) posmak pestek dyni. Piwo jest średnio treściwe, jako całość wytrawne. [4.5]
              Wysycenie: Mogłoby być odrobinę niższe. [5]
              Opakowanie: Podoba mi się ta pestka z etykiety, całość łapie minusy za kapsel "Polskie piwo", który zupełnie nie pasuje do reszty, wielojęzyczność można przeboleć skoro idzie na eksport. [4]
              Uwagi: Pite już kilka razy, jakoś nie było okazji, żeby ocenić.
              Według mnie to jest jedno z ciekawszych (i przy okazji najsmaczniejszych) piw produkowanych w Polsce, wracam do niego raz na jakiś czas i za każdym razem jest naprawdę dobre.

              Moja ocena: [4.65]
              Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

              Comment

              • Brat_Piwny
                Senior
                • 01-2009
                • 685

                #22
                Smaczne piwo. Wersja 0,5 l zakupiona w Auchan za 3,19 PLN.
                Fotka:
                Attached Files

                Comment

                • Pinio74
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 3881

                  #23
                  Także zakupiłem w Auchan. Pojawiło się ostatnio razem z serią witnickich piw benedyktyńskich. W sumie smakowo moja ocena pokrywa się z powyższą oceną Tapira. Tylko ten zapach taki jakiś dziwny, coś jak zimna parzybroda, kapuściany taki...
                  BIRRARE HUMANUM EST

                  Comment

                  • Rumcais
                    Member
                    • 01-2014
                    • 91

                    #24
                    W Piotrze i Pawle można kupić jasne Core Beer, tylko z napisami po niemiecku i z informacjami, iż wyprodukowano niby w Austrii. O co loto? Bo staram się znaleźć informacje, gdzie ten mój egzemplarz uwarzono. Butelki już niestety nie mam, ale za to mam lekką zagwozdkę.

                    Comment

                    • swiera
                      Junior
                      • 07-2011
                      • 26

                      #25
                      ja za to widziałem obie wersje w piwiarni żywieckiej na stojaku przy barze. W Piotrze i Pawle tez zresztą jest

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎