Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary Regionalne Jakubiak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
    Informacja, choć nie bezpośrednio, pochodzi od przedstawiciela Ciechana. Być może jest tu jakieś przekłamanie, dlatego pozwoliłem sobie zapytać.
    No proszę, to ciekawe. Mam nadzieję, że orzechowe to jakiś stout albo brown ale, a nie aromatyzowany lager.

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
      A co to ma wspólnego z lewicą (od kiedy sld poza nazwą to lewica?)? Sądząc po stanie umysłu prawicy pije ona wodę brzozową i denaturat, i to w tych lepszych chwilach.
      Wóda leje się w każdej opcji politycznej.
      Tak tylko sobie przywołałem, akurat te głośniejsze przykłady
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
        Mam nadzieję, że orzechowe to jakiś stout albo brown ale, a nie aromatyzowany lager.
        Nikt Ci nie zabroni mieć nadziei.
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        • Pankracy
          Senior
          • 10-2007
          • 2768

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
          Jeżeli to gdzieś już się pojawiło, to z góry przepraszam. Usłyszałem dzisiaj, że któryś z browarów grupy BRJ szykuje 3 nowe piwa, w tym orzechowe. Czy ktoś to może potwierdzić? Nie interesuje mnie to orzechowe, tylko 2 pozostałe. Ciekawe, co to może być...
          Ja nie słyszałem o piwie natomiast słyszałem o wódce, która ma nazywać się "Porterówka".

          Comment

          • Neptune
            Senior
            • 09-2013
            • 184

            Idzie zima, więc i piwa muszą być iście zimowe.
            Czekamy na Bojan Mocny Lager, Ciechan Bursztynowy Lager i Lwówek Orzechowe Aromatyzowane.

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja nie słyszałem o piwie natomiast słyszałem o wódce, która ma nazywać się "Porterówka".
              Przecież porterówka już była, to jaka to nowość? W 1977 była jeszcze dostępna nawet w 100ml i 375ml.
              Attached Files
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                No pewnie że była. Ale nie z Ciechana.
                Ja etkę na ciechanowską porterówkę mam już chyba od roku ale pewnie dopiero teraz się przegryzła (porterówka, nie etka) w beczkach i ma pojawić się na rynku.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • Petitpierre
                  Senior
                  • 01-2014
                  • 2560

                  Możesz pokazać? To będzie porterówka na ichnim porterze? Nie mam pewności czy nazwa nie jest zastrzeżona.
                  Mały porterek-przyjaciel nerek

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    Nazwą porterówka zastrzeżona?
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • Petitpierre
                      Senior
                      • 01-2014
                      • 2560

                      Przy podziale łupów gdy Polmosy zaczęły robić pod siebie (na siebie), marki wódek gatunkowych zostały zastrzeżone, każdy wziął swoje i dlatego teraz nie ma Extra Żytniej z jakiegokolwiek innego Polmosu poza Polmosem Bielsko-Biała. Tak więc ktoś mógł nazwę zastrzec, a wódki już potem na rynek nie wypuszczać.
                      Last edited by Petitpierre; 31-10-2014, 20:31.
                      Mały porterek-przyjaciel nerek

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        Fakt, właściciel znaku Polmos Wrocław
                        Last edited by anteks; 31-10-2014, 21:05.
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9731

                          Na zlocie Marek J. oraz dwójka sympatycznych, młodych Jakubiaków opowiadali co nieco o porterówce.
                          O ile pamiętam, to ma być raczej nalewka (ok. 30% alko), bardzo elegancko pakowana ze szkłem i w sam raz pod choinkę .

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            Zapinam focie etykiety Porterówki. Na dole w opisie składu spirytus, piwo Ciechan Porter, woda, cukier. Pojemnośc 500 ml, alkohol 30%.
                            Attached Files
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • Petitpierre
                              Senior
                              • 01-2014
                              • 2560

                              Okowita słodowa, czyli destylat słodowy. Jest potwierdzenie? Raczej nie nalewka (wódka gatunkowa niegdyś), przy takiej nomenklaturze.

                              Zobaczymy, jaka cena proponowana?
                              Mały porterek-przyjaciel nerek

                              Comment

                              • Gonzo1
                                Member
                                • 12-2008
                                • 65

                                Abstrahując od poglądów politycznych Jakubiaka, czy kawiarni Wrzenie Świata. Wyobraźmy sobie, że Kufle i Kapsle organizują publiczne wylewanie wyrobów Carlsberga. Pompują wydarzenie na faceboku, mediach etc. Czy uważacie, że prawnicy Carlsberga siedzieliby grzecznie i nie zaczęliby głośno ujadać? W tym kontekście działanie Jakubiaka uważam za normalne.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎