Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Radom, Limanowskiego 71, Dionizos

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • giudice
    Gość
    • 07-2005
    • 231

    #16
    W kontekście dysputy na temat sprzedaży przeterminowanych piw w Rodzince Bis, w Dionizosie od kilku dni można nabyć Pilsweisera naturalne niepasteryzowane z dzisiejszym terminem przydatności za 1 pln (z lodówki).
    Kilka tygodni temu można było nabyć Lipcowe z uciekającym terminem za 0,50 pln (0,33).
    Po upływie terminu piwo znika z półek.
    Last edited by giudice; 28-07-2010, 16:52.

    Comment

    • Fala
      Senior
      • 07-2004
      • 671

      #17
      Będąc dziś okazyjnie w Radomiu odwiedziłem ten sławetny Dionizos. Faktycznie, spory wybór najróżniejszych piw. Kupiłem kilka pod degustację Z przykrością stwierdzam, że ceny ... niższe niż w Puławach
      To co mi się niezbyt podobało w sklepie, to mała powierzchnia. Najbardziej wyeksponowane są wódki i inne, tzw. twarde alkohole (stoją najbliżej lady), piwa stoją w pewnym oddaleniu, przez co etykiety są mało czytelne i podczas wyboru piw trzeba się wspomagać (miłą na szczęście) obsługą, choć wzrok mam dość dobry i większość mogłem odczytać. Pod tym względem puławski sklep bije Dionizosa na głowę Jak jeszcze zwiększy nieco ofertę i zmniejszy ceny, to klienci z Radomia będą częstymi gośćmi w Puławach
      Attached Files
      Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
      Admin ma zawsze rację

      PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

      Comment

      • dariuszkaminski
        Junior
        • 01-2011
        • 15

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
        Z przykrością stwierdzam, że ceny ... niższe niż w Puławach
        To akurat nie dziwi. Mają dystrubucję hurtową piw, stąd i pewnie niższe ceny w swoim sklepie.

        Comment

        • dariuszkaminski
          Junior
          • 01-2011
          • 15

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
          Pod tym względem puławski sklep bije Dionizosa na głowę Jak jeszcze zwiększy nieco ofertę i zmniejszy ceny, to klienci z Radomia będą częstymi gośćmi w Puławach
          Potwierdzam

          Comment

          • emako
            Piwa Regionalne Puławy
            • 11-2010
            • 105

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
            Pod tym względem puławski sklep bije Dionizosa na głowę Jak jeszcze zwiększy nieco ofertę i zmniejszy ceny, to klienci z Radomia będą częstymi gośćmi w Puławach
            Pomyślimy i oczywiście zapraszamy klientów z Radomia
            PIWA REGIONALNE
            Puławy, Wróblewskiego 29
            www.piwaregionalne.pulawy.pl
            info@piwaregionalne.pulawy.pl
            Zapraszamy:
            pn.-sob. 10-23
            niedziela: 12-21
            Jesteśmy na Facebook'u -> kliknij

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #21
              Między Radomiem a Puławami jest ok 65 km w jedną stronę. W Radomiu to dopiero musieliby być piwosze, żeby do Puław jeździć taki kawał po tańsze piwo
              Rozumiem, że mieszkający w Puławach zachęcają do odwiedzenia swojego miasta mieszkańców Radomia, ale jakoś mieszkańcy Radomia się tu nie wypowiadają, że będą jeździć do Puław, jak tam stanieje piwo

              Do Emako :

              Czy uważasz, że to byłoby w porządku, gdyby przedstawiciel Dionizosa, w wątku wydzielonym dla sklepu w którym pracujesz, reklamował sklep Dionizosa i zapraszał klientów do siebie, czyli konkurencji ?
              Last edited by emes; 30-05-2011, 19:24.

              Comment

              • Fala
                Senior
                • 07-2004
                • 671

                #22
                Nie trzeba jechać specjalnie, można przejazdem zajrzeć do sklepu prowadzonym przez Emako, zobaczyć ofertę, porozmawiać z (miłą) obsługą, może przy okazji coś zainteresuje w ofercie
                Zaproszenie Emako było do potraktowania z uśmiechem, a Emes zaraz tak sobie do serca to wziąłeś
                Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                Admin ma zawsze rację

                PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                Comment

                • emako
                  Piwa Regionalne Puławy
                  • 11-2010
                  • 105

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czy uważasz, że to byłoby w porządku, gdyby przedstawiciel Dionizosa, w wątku wydzielonym dla sklepu w którym pracujesz, reklamował sklep Dionizosa i zapraszał klientów do siebie, czyli konkurencji ?
                  Chyba nazbyt serio moje zaproszenie wziąłeś.
                  Jeśli napisał bym zaproszenie w wątku przydzielonego dla sklepu z Gdańska to jak uważasz ile procent klientów by do mnie przyjechało
                  App. ilekroć jestem na kilkudniowym wyjeździe w Radomiu to zaopatruję się w piwo w Dionizosie na Limanowskiego. Uważasz, że nie powinienem, bo to konkrencja ?
                  PIWA REGIONALNE
                  Puławy, Wróblewskiego 29
                  www.piwaregionalne.pulawy.pl
                  info@piwaregionalne.pulawy.pl
                  Zapraszamy:
                  pn.-sob. 10-23
                  niedziela: 12-21
                  Jesteśmy na Facebook'u -> kliknij

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #24
                    To jest turniej gry w pomidor ?

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #25
                      Panowie zasady działu proszę sobie wykuć na pamięć i stosować w praktyce.
                      Last edited by Maggyk; 08-06-2011, 12:27.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • Mistrzu
                        Senior
                        • 08-2003
                        • 750

                        #26
                        Byłem w poprzednią niedzielę w Radomiu i miałem nadzieje że sklep będzie czynny. Jednak miałem pecha.
                        Last edited by Mistrzu; 11-07-2011, 12:12.

                        Comment

                        • giudice
                          Gość
                          • 07-2005
                          • 231

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu Wyświetlenie odpowiedzi
                          Byłem w poprzednią niedzielę w Radomiu i miałem nadzieje że sklep będzie czynny. Jednak miałem pecha.
                          Dionizos w niedziele nie pracuje.

                          Comment

                          • giudice
                            Gość
                            • 07-2005
                            • 231

                            #28
                            Dionizos kilka tygodni temu przeszedł dość gruntowny remont.
                            Powierzchnia sklepu powiększyła się dwukrotnie.
                            Wszystkie piwa są teraz doskonale wyeksponowane i można wygodnie pooglądać, co stoi na półkach i w kilku lodówkach.
                            A wybór niezmiennie wyśmienity.
                            Poza stałym, szerokim asortymentem piw krajowych, duży wybór piw zagranicznych.
                            Dionizos sam importuje piwa m. in. z Niemiec i Czech, zatem na półkach można ich znaleźć kilkadziesiąt różnych.
                            Do tego sporo ciekawostek (cydry, regionalne wina, miody itp.).
                            Został też zainstalowany nalewak butelek PET (docelowo ma być drugi).
                            Butelki PET 1,5 L są na miejscu i od ręki są napełniane rotacyjnie różnymi piwami (Ciechan, Rześkie, EL itd.).
                            Last edited by giudice; 12-05-2012, 14:10. Powód: literówka

                            Comment

                            • jestemowca
                              Member
                              • 11-2013
                              • 43

                              #29
                              Dobra wiadomość!

                              AleBrowar zagościły w Dionizosie! Miejmy nadzieję, że na stałe. Ostatnio oferta sklepu stała się bogatsza i pojawiły się nowości z Browaru Faktoria, Doctor Brew, Ursa Maior czy Hades z Olimpu. Oby tak dalej. Na facebookowym profilu Dionizosa pojawiają się czasem jakieś informacje o nowych dostawach, ale nie za często.
                              Piwo Radom ;-)

                              Comment

                              • Qubczyk
                                Junior
                                • 11-2014
                                • 14

                                #30
                                Warto wspomnieć, że Dionizos ma swój drugi punkt, na ul. Chrobrego 44. Wybór mniejszy niż na Limanowskiego, ale również można napełnić PETa trzema rodzajami radomskiego piwa (Pilsner?, Awiatik, Rudy Kot).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎