Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Sokołowska 9 lok. U38, Caffe & Delicatezza

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abelincoln
    Senior
    • 01-2010
    • 286

    Warszawa, Sokołowska 9 lok. U38, Caffe & Delicatezza

    Sklep\bistro\monopolowy stylizowany na włoską knajpkę. Znaczy się kiedyś pewnie miała to być włoska knajpka, ale najwyraźniej wciągu pół roku od otwarcia (a gdzieś wtedy zwróciłem uwagę na to miejsce) niezbyt przyciągnęło klientów. Więc jakiś czas temu pojawiły się alkohole w większej ilości i piwo. Alkohole z wyższej półki (typu whisky single malt), wina (na których się nie znam) czy piwa w duchu craft. Dzisiaj zauważyłem że sprzedają tam też zapiekanki. Takie nasze swojskie (6-8 zł)...

    Wracając do piwa, jest sporo Doctor Brew (8,10 zł i wzwyż), BRJ, Ale Browar, Pinta (Imperium 8,5 zł) i pół lodówki innych kontraktowców. A na ladzie zestaw Triple Blond z pokalem za 21,50 zł.

    Zakupiłem Roztoczańskie Dymione (bo jeszcze nie miałem przyjemności, 4,5 zł) i z racji za wysokich dla mnie cen raczej już tego sklepu nie odwiedzę.
  • Grover
    Junior
    • 05-2014
    • 11

    #2
    Sklepik wciąż funkcjonuje. Asortyment bez zmian tj. chyba chcą się specjalizować we włoskich produktach. No ale piw włoskich nie widziałem . Natomiast czasem tam zaglądam bo prawie zawsze napotykam się na jakiś niebanalny craft. Ostatnio choćby z mało chyba jeszcze znanego browaru Sandomierz. Był też Artezan.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎