Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kryzys_Finansowy
    Member
    • 02-2009
    • 58

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
    Rebus z SoliPiwko:

    Ile osób licytuje min. dwa szkła?
    Coś się zmieniło w rebusie przez ten czas?
    Chyba można zadać też pytanie ile osób wygrywa min. dwa szkła?

    Comment

    • pizmak666
      Senior
      • 12-2006
      • 1898

      Pożyjemy-zobaczymy.
      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

      Comment

      • borat1979
        Member
        • 12-2014
        • 39

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
        Numerowane podstawki, limitowane kapsle, etykiety z numerami a teraz jeszcze to. Świat się przewraca. Może chociaż ten "szczytny cel" będzie usprawiedliwieniem.
        Takie coś to w pracy mogę zrobić w ilościach hurtowych
        https://instagram.com/norbertmaksymiuk.pl/

        Comment

        • borat1979
          Member
          • 12-2014
          • 39

          Druga sprawa to śmieszy mnie gdy produkt nazwijmy to "kolekcjonerski" wypuszcza jakiś browar (chociaż browar to słowo na wyrost), który nie ma tak naprawdę żadnej historii i już wyskakuje z jakimś limitowanymi gadżetami. Przecież to żałosne...
          https://instagram.com/norbertmaksymiuk.pl/

          Comment

          • PiwnicaZamkowa
            codziennie od 16:00
            • 05-2011
            • 805

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
            Cena zacna ale po kliknięciu w link system podpowiedział mi, że być może zainteresuje mnie
            drugi egzemplarz etykiety

            gorszy stan trochę inny wzór ale tylko za 12 zł z przesyłką. Chyba masz odpowiedź na pytanie można tyle dać na ile stać kupującego i jak bardzo zależy mu na nowym wzorze do zbioru ;-)
            to ja nią w końcu zlicytowałem. :-) Chcę trochę uratować co zostało po bielskich browarach. Mam miejsce w Chmielowych Podcieniach na małą ekspozycję.

            Comment

            • smes
              Senior
              • 09-2006
              • 615

              Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwnicaZamkowa Wyświetlenie odpowiedzi
                to ja nią w końcu zlicytowałem. :-) Chcę trochę uratować co zostało po bielskich browarach. Mam miejsce w Chmielowych Podcieniach na małą ekspozycję.
                Jeśli chcesz ratować co zostało po bielskich browarach/browarze to lepiej udaj się w teren i tam szukaj. To co jest na aukcji to już jest uratowane bo ktoś to posiada i przedmiot conajwyżej zmieni właściciela.
                Przynajmniej ja tak rozumiem słowo "ratowanie".
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • zeko
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 708

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jeśli chcesz ratować co zostało po bielskich browarach/browarze to lepiej udaj się w teren i tam szukaj. To co jest na aukcji to już jest uratowane bo ktoś to posiada i przedmiot conajwyżej zmieni właściciela.
                  Przynajmniej ja tak rozumiem słowo "ratowanie".
                  Tam już niewiele zostało po browarze. W zeszłym roku jak byłem to pozostał najstarszy budynek warzelni (a raczej skorupa murów). Tam już nie ma czego ratować.
                  Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                  "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                  http://picasaweb.google.com/d.jochman

                  Comment

                  • beerek62
                    Senior
                    • 04-2010
                    • 1036

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kryzys_Finansowy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Chyba można zadać też pytanie ile osób wygrywa min. dwa szkła?
                    Jeden kupujący nabył dwa szkła za prawie 700 zł
                    Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                    Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                    Comment

                    • smes
                      Senior
                      • 09-2006
                      • 615

                      Każdy kto zbiera szkło, wie że te licytacje były ustawione, i to nie przez jeden nick.
                      Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                      Comment

                      • pizmak666
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 1898

                        Przepiękny szyld:

                        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                        Comment

                        • Paco
                          Senior
                          • 12-2007
                          • 265

                          Ciekawa i dosyć rzadko spotykana szklanka z Browaru Bydgoskiego http://allegro.pl/okazja-browar-bydg...189510475.html
                          Grunt to się nie przejmować, piwo pić i obserwować
                          zbieram ELBING
                          wymiana--> http://picasaweb.google.com/PacoElbl

                          Comment

                          • beerek62
                            Senior
                            • 04-2010
                            • 1036

                            Wprawdzie Murzynek to była oranżada, ale szkło jak najbardziej ciekawe (szkoda, że nie udało mi się go kupić )
                            Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                            Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                            Comment

                            • Micho441
                              • 04-2008
                              • 812

                              Czy to jest kufel browarniany czy rzemieślnicza cepelia?

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Wygląda na robiony przez browar, ale ja nigdy takiego nie widziałem. Faktem jest, że w latach dziewięćdziesiątych browar produkował sporo gadżetów w niewielkich nakładach, widziałem kiedyś fajne szklanki - tylko w jednym miejscu, w knajpie w Świdnicy. Nie udało mi się ich wycyganić, potem znikły, a ani w browarze, ani u żadnego z kolekcjonerów takich nie udało mi się znaleźć. Szkło dla nich produkowała Osewska w krótkich seriach, było sporo unikatów. Może i z ceramiką też tak było.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎