Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto kupować piwa belgijskie w Lidlu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • aardvark
    Member
    • 06-2009
    • 89

    Na Braniborskiej we Wrocławiu nie ma już Piraata, Draaka i Bokbiera, a ciemnego Corsendonka zostały resztki. Pozostałych jeszcze trochę było. Wszystko już przeniesione z przodu do środkowego rzędu.

    Comment

    • blimak1
      Member
      • 01-2014
      • 76

      To zapraszam do Lidla na Psie Pole,
      wczoraj wieczorem wszystkie obecne w dużych ilościach,
      jak będą tak schodzić jak schodzą to nic, jak czekać na przeceny przecen

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        Na Hetmańskiej piwka przenieśli vis a vis alei szmat, są wszystkie, również Piraat-bardzo dużo i GD-co najmniej 10 4-paków; najbardziej przetrzebione o dziwo, to Gauloise. Zainteresowania brak.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • KobiNalewka
          Senior
          • 05-2012
          • 286

          A mnie tam dziwi, że takie słabe opinie na temat Gauloise padają na forum (pewnie to jest przyczyna zalegania w Lidlu ) Piłem kilkadziesiąt belgijskich piw, i właśnie bursztynowe Gauloise oceniłem najwyżej w mym prywatnym rankingu.

          Czekam cierpliwie na przecenę :]

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            Ja piłem Gauloise kiedy jeszcze piwa belgijskie ledwo co wchodziły do świadomości i ze wszystkich, oferowanych przez Lidl'a, jest piwem poprawnym, dobrze uwarzonym, ale nic ponadto. No właśnie u nas w Rzeszowie, nie zalega czyli ktoś je jednak kupuje.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
              A mnie tam dziwi, że takie słabe opinie na temat Gauloise padają na forum [...]
              Z tego co widzę w temacie o tym piwie oceny z degustacji są dobre.

              Comment

              • behegrzmot
                Senior
                • 01-2009
                • 276

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                Z tego co widzę w temacie o tym piwie oceny z degustacji są dobre.
                ale też nikomu jaj nie urywało z wrażenia

                Nie odwiedzam marketów zbyt często więc pytanie - po jakim czasie w Lidlu zaczynają wyprzedawać piwa poniżej ceny z gazetki? Nie mam tu na myśli tych azjatyckich których generalnie było mało i dłuuuugo zalegały ale np. piwa niemieckie?

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika behegrzmot Wyświetlenie odpowiedzi
                  ale też nikomu jaj nie urywało z wrażenia

                  Nie odwiedzam marketów zbyt często więc pytanie - po jakim czasie w Lidlu zaczynają wyprzedawać piwa poniżej ceny z gazetki? Nie mam tu na myśli tych azjatyckich których generalnie było mało i dłuuuugo zalegały ale np. piwa niemieckie?
                  Na przeceny bym nie liczył - termin przydatności długi - albo sobie postoi w sklepach, albo pojedzie do magazynu i poczeka na kolejny "event" jak to teraz mówią...
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • Ravf
                    Senior
                    • 06-2013
                    • 264

                    We Wrocławiu na Hubskiej dowieźli Gulden Draaka (we wtorek nie było). Ogólnie jest wszystko poza Piraatem, choć zestawy Petrusa tylko 2. Myślę, że do innych sklepów też będą dowozić, więc jak ktoś się nie załapał to warto sprawdzać.

                    Comment

                    • tomek35
                      Senior
                      • 02-2007
                      • 497

                      W Carrefourze w Gdańsku widziałem dzisiaj Gulden Draaka za 12 zł, niezła przebitka.
                      Last edited by tomek35; 27-03-2015, 21:03.

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
                        W Carrefourze w Gdańsku widziałem dzisiaj Gulden Draaka za 12 zł, niezła przebitka.
                        No i to jest dobra cena za trzecioligowego belga

                        Comment

                        • ArtK31
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 708

                          W Katowicach Giszowcu dostępny pełen asortyment łącznie z Gulden Draakiem, dziś przypadkiem będąc uzupełniłem zapasy.

                          Comment

                          • lasica_lwd
                            Member
                            • 06-2014
                            • 73

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika behegrzmot Wyświetlenie odpowiedzi
                            ale też nikomu jaj nie urywało z wrażenia

                            Nie odwiedzam marketów zbyt często więc pytanie - po jakim czasie w Lidlu zaczynają wyprzedawać piwa poniżej ceny z gazetki? Nie mam tu na myśli tych azjatyckich których generalnie było mało i dłuuuugo zalegały ale np. piwa niemieckie?

                            To chyba zależy od kierownika samego marketu. Niektórzy pisali, że kupowali niemieckie przecenione, a w LIDLu w którym się zaopatruję, na Hynka w Warszawie piwo nie zostało przecenione. Po prostu zniknęło któregoś dnia. Podobnie było z czeskimi piwami. Angliki zeszły wszystkie w kilka dni, więc tu nie było co przeceniać.

                            Comment

                            • Petitpierre
                              Senior
                              • 01-2014
                              • 2560

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                              No i to jest dobra cena za trzecioligowego belga
                              Do pełni szczęścia powinien on jeszcze być w 25cl, jak szaleć, to szaleć. I chyba cena jest zaniżona. Dajmy 15,50zł.
                              Mały porterek-przyjaciel nerek

                              Comment

                              • DariuszSawicki
                                Senior
                                • 08-2012
                                • 2868

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                                Sorki, ale ten fragment mnie rozbawił
                                Piłeś kiedyś piwo ze szkła Leute Bokbier ? Jest tak samo praktyczne jak Kwak ( czyli niepraktyczne).
                                U mnie stoją na półce meblowej w mojej kolekcji belgijskich szklanek, ale nawet w ciężkiej gorączce nie pomyślałbym żeby z tego pić.
                                Wracając do tematu: warto kupić belgijskie piwa w Lidlu, pomimo że nawet Corsendonk Pater to już zupełnie inne piwo niż kiedyś.
                                Ceny piw są rewelacyjne.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎