Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Jakie premiery piw nas jeszcze czekają (i Docenta przede wszystkim )?

    Na blogu Kilka słów o piwie jest zbiorczo zestawione.

    Comment

    • TomN
      Senior
      • 03-2013
      • 106

      Ło matko, ile tych premier.
      Dobrze, że nie jestem blogerem zobligowanym przed publicznością do próbowania jak największej liczby tych cudów.
      Niestety większość nowości nie jest warta, żeby nimi sobie zawracać głowę. Albo piwa są niezbyt dobre, a i tak trza na nie wyrzucić koło dyszki, albo są po prostu ok, ale nie będzie się do nich wracać, bo są lepsze alternatywy na rynku.
      Kiedyś starałem się próbować wszystkiego co się da, jednak długa seria zawodów skutecznie mnie wyleczyła z tej przypadłości. ;d

      Comment

      • gebruiker
        Senior
        • 01-2014
        • 187

        Wszystkie te nowości pewnie jak zwykle sprzedadzą się na pniu, rynek nie jest jeszcze nasycony. Słabsi z czasem odpadną, podobnie było kiedyś w Stanach.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          Przygotowanie Kopyra do newsów zawsze mnie rozbraja, ale dziś już miałem dość. Jeśli tak miałyby wyglądać "Wiadomości" w TV to wolałbym ich nie oglądać. Więcej dezinformacji jak informacji.

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Przygotowanie Kopyra do newsów zawsze mnie rozbraja, ale dziś już miałem dość. Jeśli tak miałyby wyglądać "Wiadomości" w TV to wolałbym ich nie oglądać. Więcej dezinformacji jak informacji.
            daj ze dwa przykłady owego nie przygotowania/złej woli
            Wtedy będzie komplet do rozpoczęcia szitoburzy
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • gebruiker
              Senior
              • 01-2014
              • 187

              Niech je sobie robi w swoim stylu, przynajmniej jest coś takiego jak piwne newsy, z których czasami można dowiedzieć się czegoś nowego. Oczywiście wolałbym obejrzeć je lepiej przygotowane i wykonane , także może jakiś krytyk z browarbizu chciałby zacząć kręcić takie filmiki? e-prezes, co Ty na to, myślę, że byłbyś dobrym prowadzącym youtubowy program "piwne newsy e-prezesa", dałbym Ci kredyt zaufania.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                Dlugas, w tym filmiku były dwa: gdzie warzone jest piwo kolaboracyjne Pinty (Zarzecze czy Zawiercie?) oraz rodzaj drugiego piwa jakie warzy kolaboracyjnie Pinta i już nie pierwszy raz problem z określeniem czasoprzestrzeni.

                Ja nie chcę wywoływać burzy tylko wyrażam swoje zdanie na temat przygotowania do newsów. Również to, że wyrażam tenże nie oznacza, że zamierzam kogoś detronizować. W moim przypadku pozyskiwanie informacji do takich newsów jest kłopotliwe, bo ja jestem nikim i mnie nikt prostej informacji gdzie jest warzone piwo, czy jaki piwowar stał za garami udzielać nie chce.

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  Kopyr czasami nie potrzebnie "przeciąga i powtarza po kilka razy to samo" a czasami jedzie za szybko i wtedy potrafią pomylić się nazwy, słowa itp.

                  Dojdzie jeszcze w niusach do wprawy, choć "porządna konkurencja" przyśpieszyłaby ten proces
                  Na forum był zaczątek takich niusów, ale się rozjechał i umarł
                  Wszystko co związane z piwem i browarnictwem...Poddziały: Prasówka | Biblioteka | Ogłoszenia branżowe
                  Last edited by dlugas; 27-04-2015, 11:30.
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    Bo nie ma komu pisać. Nie widać tego? ;-)

                    Comment

                    • piwo_szka
                      Member
                      • 01-2015
                      • 71

                      Ja bym pisała, jakbym miała dostęp do takich informacji :P A tak to muszę tylko Was czytać i od czasu do czasu słuchać Kopyraka ;-)
                      piwna smakoszka na Alkowiki

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwo_szka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja bym pisała, jakbym miała dostęp do takich informacji :P A tak to muszę tylko Was czytać i od czasu do czasu słuchać Kopyraka ;-)
                        a próbowałaś mieć dostęp ?

                        :]
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • Kones
                          Senior
                          • 07-2014
                          • 160

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                          a próbowałaś mieć dostęp ?

                          :]
                          a ma teku, bloga i korkową tablicę? i brodę... albo chociaż okulary.
                          "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

                          Comment

                          • piwo_szka
                            Member
                            • 01-2015
                            • 71

                            Próbuję : -> Staram się docierać i w miarę możliwości być na bieżąco... A co? Masz jakieś rady dla info-browaro-nowicjuszki? ;-)

                            EDIT: teku mam, bloga tyż, brody niekoniecznie, ale jakiś wąsik uda się wyhodować ]:->
                            Last edited by piwo_szka; 27-04-2015, 12:55.
                            piwna smakoszka na Alkowiki

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              Sporo da się wyśledzić z monitorowanych blogów i profili FB, ale też pewne informacje trzeba zdobywać u źródła. Raczej na telefon, bo na maile czy posty na FB to można długo czekać.
                              ART w każdym bądź razie czeka na pomoc i użyczy co trzeba.

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwo_szka Wyświetlenie odpowiedzi
                                Próbuję : -> Staram się docierać i w miarę możliwości być na bieżąco...
                                jeśli masz zapał i już próbowałaś
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                                ...wyśledzić z monitorowanych blogów i profili FB, ale też pewne informacje trzeba zdobywać u źródła. Raczej na telefon, bo na maile czy posty na FB to można długo czekać......
                                i trafiasz na beton to nic na to nie poradzimy.

                                Pytałem, bo często ludzie stwierdzają, "że trudno coś zdobyć" nawet "nie próbując"


                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwo_szka Wyświetlenie odpowiedzi
                                A co? Masz jakieś rady dla info-browaro-nowicjuszki? ;-)
                                Rad oprócz powyższych brak
                                Sam jestem leń :]
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎