Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polskie wafle-zapytanie,dywagacje,etc.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mafar
    Senior
    • 04-2003
    • 1262

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
    ...

    A ostatni Lech eksportowy? Początkowo 35zł, poszedł w mig, teraz już poniżej dyszki.
    Początkowo to był za ponad 60zł
    Polakom gratulujemy Brackiego

    Gdy rozum śpi budzą się demony

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
      Początkowo to był za ponad 60zł
      Ano był, faktycznie, ale nie pamietam czy poszedł. Chyba dwie sztuki na 'kup teraz'.
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • beny
        Senior
        • 03-2001
        • 984

        #78
        o wiele więcej :-P
        Z piwnym pozdrowieniem
        Radosław Kwiecień

        http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

        Comment

        • genea
          Senior
          • 02-2006
          • 1515

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
          I tak jest zawsze. Ja jako tako potrafię się wstrzymać z ew. zakupem i poźniej kupić (jesli już muszę) za wiele, wiele niższą cenę, jednak czasem też się machnę.

          Przykład z ostaniej chwili. Kilka dni temu poajwiły się eksportowe Tychy 'Poland's best' za 15zł. Okazja, no okazja i to ładna. Wszedłem przed chwilą na allegro, a tam ktoś już za dychacza wystawił...

          A ostatni Lech eksportowy? Początkowo 35zł, poszedł w mig, teraz już poniżej dyszki.
          Jednym słowem nasze hobby uczy również cierpliwości Chyba każdy z nas miał dylemat czy kupować coś już teraz czy zaczekać jakiś czas bo może stanieje. Problem tylko w tym żeby wiedzieć kiedy należy kupować od razu a kiedy można zaczekać. A to niestety nie jest takie łatwe i można zaliczyć wtopę. Wiem to po sobie...
          Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
          Bractwo Piwne

          Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
          Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

          Comment

          • karin861
            Senior
            • 02-2006
            • 597

            #80
            Czasami jak przeczekasz zbyt długo, to może zdarzyć się tak, że dana podstawka już nie 'wypłynie' i nie będzie jej można ani wymienić, ani kupić po takiej cenie jak była, ani po cenie wyższej bo jej nikt na wymianę nie będzie miał. Czasami się tak zdarza, co gorsza trudno przewidzieć jaka sytuacja będzie z daną podstawką...
            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

            Comment

            • pizmak666
              Senior
              • 12-2006
              • 1898

              #81
              Widział ktoś z Was coś takiego: http://allegro.pl/zywiec-logo-podsta...985820510.html ?
              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

              Comment

              • krypol85
                Senior
                • 05-2011
                • 177

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                Widział ktoś z Was coś takiego: http://allegro.pl/zywiec-logo-podsta...985820510.html ?
                Ten Żywiec wygląda bardziej jak plakietka z ławek :P
                Moja kolekcja:
                http://krypol85.pl

                Comment

                • pizmak666
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 1898

                  #83
                  No właśnie miałem wrażenie, że to już gdzieś widziałem...
                  „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                  "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                  Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                  Comment

                  • smes
                    Senior
                    • 09-2006
                    • 615

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ten Żywiec wygląda bardziej jak plakietka z ławek :P
                    tak tylko że na plakietkach jest głęboki grawer a tutaj jest nadruk
                    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #85
                      "Żywce z ławek" przedewszystkim mają 2 otwory z lewej i prawej na śrubki. Miałem ostatnio okazję się im przyjrzeć targając ławki na giełdę.
                      Last edited by Cooper; 03-02-2013, 13:52.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • pizmak666
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 1898

                        #86
                        Na ostatniej żywieckiej giełdzie z kilkoma osobami poruszałem temat cen nowości. Że niby ceny spadły. No to mamy:




                        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                        Comment

                        • cembaluk
                          Member
                          • 10-2013
                          • 39

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                          (...)Że niby ceny spadły. No to mamy: (...)
                          Dorzuć jeszcze to:


                          nie wiem czy po tylu dyskusjach da się jeszcze coś mądrego powiedzieć... jest popyt - jest podaż...

                          stwórzmy fundację NGO - "nowe podstawki za 2 zł" - napiszemy do wszystkich browarów - nowości będą dystrybuowane przez fundację, wydrukujemy certyfikaty "browar przyjazny kolekcjonerom" (certyfikaty koniecznie muszą mieć numer, niewyraźną pieczątkę i nieczytelny podpis - najlepiej z jakimś tytulem ), będziemy jeździć na audyty i certyfikować. A potem recertyfikować!

                          i tak właśnie po drugim porterze wymyśliłem interes życia
                          piotr

                          Comment

                          • decio
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 165

                            #88
                            Tleń

                            Co do podkładek z Tlenia to chętnie wysyłają po przesłaniu koperty zwrotnej. Polecam. Dwa komplety kosztowały mnie tyle co zapłaciłem za dwie przesyłki listem zwykłym.
                            www.decio.friko.pl

                            Comment

                            • wasyll
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 1823

                              #89
                              A tutaj z drugiej strony amberowska AIPA, która jak podejrzewam jest niczym innym, jak ozdobą nalewaka. Taka sama sytuacja była z koźlakiem pszenicznym.

                              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎