Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podkładki - Nowości mega limitowane itp.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • decio
    Senior
    • 10-2002
    • 165

    Podkładki - Nowości mega limitowane itp.

    Chciałem, żebyście zapoznali się z treścią rozmowy jaką przeprowadziłem wczoraj z browarem Zwierzyniec (swoje kwestie skróciłem do minimum). Pytałem o możliwość otrzymania podkładek, że jak trzeba to chętnie wyślę kopertę zwrotną itd. Odpowiedź na końcu potwierdziła tylko moje zdanie na temat tego co od pewnego czasu się wyrabia, ale niech każdy sobie oceni po swojemu. Pa

    /decio/- ...na giełdzie w Żywcu pojawiła się seria podkładek, super hiper limitowana, 4 sztuki, a może pięć, ale sprzedawana była za zupełnie kosmiczne pieniądze....

    /Zwierzyniec/ - "nigdy nie produkowaliśmy podkładek, możemy przesłać kapsle oraz etykiety
    Pozdrawiamy"

    /decio/ -To skąd ostatnie nowo wydane podkładki pochodzą? - Zapytałem.

    /Zwierzyniec/ - Mamy podejrzenia co do ich oryginalności.
    www.decio.friko.pl
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Ale sporo browarów tak podchodzi. Nikt tam nie zajmuje się ekspedycją kolektybiliów do kolekcjonerów. Jest to o tyle męczące, że akurat tam gdzie piszesz jest na tyle osób, by to obsłużyć. Bardziej chodzi o nakład.
    Last edited by e-prezes; 02-07-2015, 22:31.

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Ja co prawda nie zbieram podstawek ze Zwierzyńca (czy też tylko sygnowanych nazwą "Zwierzyniec" jak by sugerowało to co piszesz) ale wypadało by tutaj napisać więcej konkretów tzn jakie to podstawki tzn podpiąć jakieś foto lub skan.
      Browarowi rozumiem że też podesłałeś ich foto ażeby obie strony wiedziały o czym dyskutują ? Zwierzyniec ogólnie wydał wcześniej kilka podstawek (ich orginalność chyba nie jest dyskusyjna) już dawniej jednak rozumiem że chodzi o podstawki wydane w czasie obecnego właściciela browaru.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Rzeszowiak
        Piwny Radykał
        • 04-2009
        • 1596

        #4
        No, to wspólnym wysiłkiem udało się ustalić, że Kolega nie dzwonił do browaru pytać o podstawki sprzed kilkunastu lat

        Comment

        • tyskikufel
          Senior
          • 04-2003
          • 772

          #5
          Z tego co wiem to podstawki zrobiono w Perle w Lublinie, tam jest dyrekcja , wersja limitowanych podstawel była zrobiona dla dziennikarzy, a podstawka browaru Zwierzyniec została zrobiona dla pijalni piwa w tym mieście, też przez perłę

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎