Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    A mnie przerażają trochę te olbrzymie listy. Zanim się doklikam na moim małym laptopiku do Żywca to hoho.
    Może np wyrzucić browary restauracyjne do innej zakładki (obok zagraniczne i domowe)?

    Inny pomysł:
    chechbox w ustawieniach - "chcę dodawać piwa nie produkowane w bieżącym roku"
    - jeśli byłby odznaczony w listach byłyby tylko te piwa/browary, które są dostępne do głosowania w plebiscycie na piwo roku + nowości.
    Jak ktoś sobie coś leżakuje w piwnicy, to zaznacza owego boxa i ma full-wybór.
    Last edited by Seta; 30-01-2014, 12:35.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      Pisałem już o tym w "Piwo konkretnie" w "Sprawy techniczne", ale tam chyba mało ludzi zagląda. Skusiłem się na ten 6-pak gontyńcowych Gniewoszów Ciemnych (promocja w Realu). I teraz nie wiem, gdzie je podłączyć w DP. Gdzie one teraz są warzone? W Witnicy? W Krajanie? Już w Czarnkowie? Parametry się zmieniły, alk. już jest 5.6 a nie 6.0 jak we wcześniejszych (witnicowych i krajanowych) wersjach. Zatem może jakieś nowe miejsce warzenia Gontyniec sobie wymyślił. Ktoś coś wie?

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        No dobra. Gadam sam ze sobą. Przeprowadziłem miniśledztwo. Z ciekawości zadzwoniłem pod zamieszczony na etykiecie nr telefonu. Rezolutna pani poinformowała mnie, że od jakiegoś czasu Gniewosze Ciemne (podobnie jak inne piwa firmowane nazwą Gontyniec) warzone są już w Czarnkowie. Być może to jakaś ściema. Ale chyba nie. No chyba, że ktoś coś wie. Jak się wchodzi na podaną na etykiecie stronę browar-gontyniec.pl następuje natychmiast przekierowanie na stronę browaru Czarnków. W każdym razie jeżeli te informacje nie są bzdurą proszę o zamieszczenie tej pozycji w DP, bo nie ma. Pewnie by było tak
        Czarnków, Gniewosz Ciemny
        No chyba, że Gontyniec zostałby już wreszcie browarem skoro przejął Czarnków.
        Parametry: eks: 14,1. alk: 5,6. (nie 6,0 jak we wcześniejszych "kontraktowych" Gniewoszach C.)
        Last edited by chechaouen; 10-03-2014, 16:03.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Tutaj zgłasza się problemy techniczne z DP. Nic dziwnego, że nikt ci nie chce pomóc, skoro nie zgłosiłeś piw tam gdzie się powinno to uczynić, czyli w stosownym temacie

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • chechaouen
            Senior
            • 01-2011
            • 1180

            To sorry. Czyli w "Zgłoszenie nowego piwa"?

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              No oczywiście. Dla upewnienia moderatora możesz jeszcze raz opisać swoje śledztwo.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • beerek62
                Senior
                • 04-2010
                • 1036

                DP nie uwzględnia zmiany czasu - godzinę trzeba korygować ręcznie
                Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Prosze o zwiekszenie pojemnosci do 2000 ml gdyz za naszymi granicami wystepuja takie PETy.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    O! i 2,5 litrowe są.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10836

                      Pytanie techniczne. Jak mam dodać do DP piwo "Ostatni Projekt" z Artezana (Natolin)?
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        Jako domowe
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10836

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jako domowe
                          No bez jaj. Piwo jest na rynku a nie w mojej przydomowej piwniczce.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jako domowe
                            Bluźnisz

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              Są zatem dwie opcje, albo nie dodawać go do dziennika albo go nie wypić
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                I to jest rozwiązanie. jak czegoś nie widzimy to tego nie ma. ART, to nie jest rozwiązanie!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎