Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, [Kraftwerk] Czort

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Świętochłowice, [Kraftwerk] Czort

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemno miedziany, zmętniony. [4.5]
    Piana: obfita, drobnopęcherzykowa, dość trwała. [4]
    Zapach: wyraźnie wyczuwalne aromaty ciemnych słodów, kawa, lekka paloność, są też aromaty opiekane, delikatne czerwone owoce i chmiel, orzechów za bardzo nie czuć. [4]
    Smak: piwo raczej smukłe, tak jak w aromacie wyczuwalne nuty, opiekane delikatne melanoidyny, wyraźna paloność, kawowa, goryczka średnia w kierunku niskiej, brakuje trochę ciała, też orzechów raczej nie czuć. [3.5]
    Wysycenie: średnie, dobre. [4.5]
    Opakowanie: graficznie całkiem nieźle, sam kształt etykiety tylko nie bardzo do mnie trafia, brakuje trochę składu. [4]
    Uwagi: warka do 25.10.2015.

    Moja ocena: [3.85]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 20-06-2015, 00:32.

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnobrązowy/brunatny, mętny. [4]
      Piana: Średnia, lekko beżowa, dość trwała. [4]
      Zapach: Lekko palony, opiekany. [3.5]
      Smak: Kwaskowe, karmelowe, lekko zbożowe, lekko ziołowa końcówka, goryczka śladowa. [3]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Ładna etykieta, ale trochę zbyt podobna do Zmory. Szkoda, że nie ma pełnego składu. [4]
      Uwagi: Nic specjalnego, śmiem twierdzić, że to poziom Cechowego Brown Ale z Biedronki. Orzechów zupełnie nie czuję, dominuje kwaskowy posmak, końcówka ziołowo-kwaskowa.

      Moja ocena: [3.425]

      Comment

      • Dzoshu
        Senior
        • 12-2013
        • 496

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemny brąz, dość klarowne. [4.5]
        Piana: Obfita, oblepia szkło ale szybko się dziurawi. [4]
        Zapach: Kawa zbożowa, suszone owoce, tosty. Intensywny i przyjemny. [4.5]
        Smak: Suszone owoce, karmel, kawa. Goryczka średnia, tytoniowa. Fajny czekoladowy posmak. [4.5]
        Wysycenie: Średnie w stronę wysokiego. Mogłoby być niższe. [3.5]
        Opakowanie: Średni artwork, powtarzalny, mało różni się od innych piw z serii. Komplet informacji. [4]
        Uwagi: Warka 25.10.2015 Bardzo przyjemne piwo, idealna odskocznia od wszystkich IP-srip

        Moja ocena: [4.375]
        Attached Files
        Last edited by Dzoshu; 02-09-2015, 22:29.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎