Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mapa polskich piwiarni

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #76
    Swego czasu, ze względu na dołączenie sklepów piwnych, mapa została podzielona na 5 części. Wystarczy kliknąć w link w mojej stopce "moje piwne mapy", by po nitce do kłębka dojść do nich. Poza tym linki chyba są w temacie "Piwna kartografia", a ten zapomniany temat służył do pisania komentarzy.
    Jednakże mapy te nie będą już aktualizowane, gdyż pracuję nad jednolitą mapą, na której będą browary, knajpy i sklepy piwne. Zmiana, jakiej dokonał google teraz na to pozwala. Trzeba jednak będzie na nią poczekać jeszcze ładnych kilka miesięcy. Mapa ta budowana będzie na bazie aktualnej mapy polskich browarów - pierwsze prace są już zauważalne.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Kulbi
      Member
      • 10-2011
      • 91

      #77
      Dzięki za odpowiedź. Mapa piwiarni w wątku "Piwna kartografia" nie działa, a stopek niestety w Tapatalk nie widzę. Pozostaje czekać na Twoją nową mapę. Chyba nigdy nie była tak potrzebna jak teraz, przy tak dynamicznie rozwijającym się rynku.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #78
        No dobra, zatem proszę wchodzić przez ten link:
        czerwone - aktualizacje z 2022 szare - aktualizacje z 2021 niebieskie - aktualizacje z 2020 fioletowe - aktualizacje z 2019 zielone - aktualizacje z 2018 pomarańczowe - aktualizacje z 2017 żółte - aktualizacje z 2016 romb - mapa w trakcie tworzenia lub aktualizacji (niedokończona) gwiazdka - mapa ukończona, brak prac aktualizacyjnych

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • buka_buka
          Junior
          • 09-2015
          • 2

          #79
          wow jaka rozbudowana ta mapka

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎