Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.11.08-2015.11.11, Kraków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    2015.11.08-2015.11.11, Kraków

    Rodzina Vanpurzów najedzie Kraków. Nie bierzemy jeńców i nie znamy litości. Ktoś się chce spotkać?
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    #2
    Uffff, stolica odetchnie

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Krakauery też se poradzą, oni już mieli kiedyś Tatarów...

      Comment

      • perłyfan
        Senior
        • 02-2003
        • 1244

        #4
        Bierzesz swój tlen ?
        JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #5
          Butle z powietrzem zapakowane Tatarzy to mały pikuś przy ekipie Jaś/Igor
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #6
            Ja jestem co prawda w Krakowie, ale tylko przejazdem. Pisz to może się przyłącze.

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #7
              Tak zrobię
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • darek99
                Senior
                • 04-2002
                • 2147

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                Butle z powietrzem zapakowane
                Jeśli Ci te butle z tlenem mają posłużyć do tego co zrobiłeś w Zawierciu to lepiej siedź na dupie i nigdzie nie jedź, to naprawdę jest obciachowe
                Attached Files
                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                Epikur z Samos.

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  #9
                  Zytek dzieciorami, znaczy żadnego hardcorowo-punkowego picia miętówki w bramie nie będzie? : )

                  Mi mają naprawiać kolano po niedzieli ale pisz, może dam radę się dokulać.
                  PS: wobec powyższego preferuję lokale na trasie trasie tramwaju 18 i 52

                  Comment

                  • darek99
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 2147

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zytek dzieciorami, znaczy żadnego hardcorowo-punkowego picia miętówki w bramie nie będzie? : )

                    Mi mają naprawiać kolano po niedzieli ale pisz, może dam radę się dokulać.
                    PS: wobec powyższego preferuję lokale na trasie trasie tramwaju 18 i 52
                    Wytrzeźwiej chłoppaku, a jak już dojdziesz do siebie to umów się z zythumem na wspólne malowanie Krakowa butlami z powietrzem
                    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                    Epikur z Samos.

                    Comment

                    • MarcinKa
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 2729

                      #11
                      Będę śledził temat. Ciężko mi teraz coś konkretniej napisać. Wiem tylko, że odpada 11.
                      A masz jakieś plany, preferencje?
                      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                      Comment

                      • MarcinKa
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 2729

                        #12
                        Ja niestety odpadam. O wczoraj przeziębienie całkiem mnie rozłożyło.
                        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎