Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tutaj odzyskasz kaucję za zwrotne butelki bez paragonu.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4552

    #31
    Zapytaj w Żabkach lub Freshach, u mnie na Mokotowie mam 3 w do których czasem i po 30 zanoszę i przyjmują bez problemu.

    Comment

    • krzy-fil
      Junior
      • 07-2013
      • 6

      #32
      Ja skupuję butelki po piwie w Krakowie (tylko zwrotne) 15-20 gr/szt mail: krzysiek.filu@gmail.com lub tel: 518 890 736

      Comment

      • Areh
        Senior
        • 12-2014
        • 120

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzy-fil Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja skupuję butelki po piwie w Krakowie (tylko zwrotne) 15-20 gr/szt mail: krzysiek.filu@gmail.com lub tel: 518 890 736
        Przepraszam, ale czy kaucja za te butelki nie wynosi 35gr?

        Comment

        • behegrzmot
          Senior
          • 01-2009
          • 276

          #34
          Za 35 gr kupiłeś butelkę od sklepu, a to czy odsprzedasz ją za 0,35 zł czy 0 zł to już zależy czy masz paragon.

          Comment

          • krzy-fil
            Junior
            • 07-2013
            • 6

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Areh Wyświetlenie odpowiedzi
            Przepraszam, ale czy kaucja za te butelki nie wynosi 35gr?
            Wynosi, jeżeli masz paragon. Widać, że nie spotkałeś się z problemem sprzedania powiedzmy 300 szt butelek
            Pozdr

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              #36
              Czy hurtownia odbiera od sklepu butelki po 35gr na podstawie paragonu?
              Last edited by anteks; 25-08-2015, 22:26.
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • Sim666
                Senior
                • 01-2015
                • 153

                #37
                Macie jakieś dobre miejsce w Warszawie, żeby pchnąć na raz 60 butli z Fortuny?

                Comment

                • dadek
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 4552

                  #38
                  Piotr i Paweł. Ja przeważnie oddaję na Stokłosach, nie robią żadnych problemów, czasem też w Blue City. Z tym, że nigdy nie oddawałem naraz 60 sztuk a około 25 (bo tyle mi do plecaka wchodzi). A jak mam 10-15 to na Mokotowie w Żabkach czy Freshach też przyjmują bez kłopotów.
                  Last edited by dadek; 26-11-2015, 01:33.

                  Comment

                  • supersklep
                    PiwBiz
                    • 01-2005
                    • 982

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rahmen Wyświetlenie odpowiedzi
                    Witam, może ktoś zna jakieś sklepy, lub nawet punkty skupu, w Lublinie, gdzie można oddać większa ilość butelek. Ostatnio w żabce nawet na wymianę mi nie chciała przyjąć, bo chyba kod był inny i powiedziała pani za kasą, że nie przyjmie, bo takiego nie mają, mimo, że chciałem takie samo piwo nawet kupić - Miłosław Pilzner. Za informację będę bardzo wdzięczny.
                    W Lublinie na ul.Turystycznej jest skup butelek. W sklepach jest problem ze skupem bo dalej ,czyli do hurtowni można oddać tylko na wymianę i raczej takie butelki jakie piwo się zamawia.Nie mogę oddać więcej but. żeby mi hurtownia zapłaciła za te nadliczbowe.
                    U nas w sklepie przyjmujemy bez problemu but po grupie Żywiec.Przy denku but jest taki napis ŻGB


                    Comment

                    • Sim666
                      Senior
                      • 01-2015
                      • 153

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                      w Żabkach czy Freshach też przyjmują bez kłopotów.
                      W moich same problemy robią :/ 3/4 kupione w jednym sklepie, a oni tego nie chcą, bo paragonu niet. Spróbuję PiP, tam są automaty jeśli dobrze kojarzę?

                      Comment

                      • kosher
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 2292

                        #41
                        To i tak nie masz źle, bo ja znam taką Żabkę w W-wie, że nawet z paragonem nie oddasz
                        Biorą ewentualnie tylko na wymianę, jak kupujesz ten sam rodzaj i tą samą ilość.
                        Właścicielka upiera się przy swoim, że samych butelek, nawet zakupionych u nich nie ma obowiązku przyjmować, bo tak ją uczyli na szkoleniach dla ajentów Żabek i Freshów

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #42
                          Spiszcie sobie z internetu numery do waszych lokalnych oddziałów Państwowej Inspekcji Handlowej. Ja zawsze mam go przy sobie i co prawda jeszcze nigdy nie użyłem, ale w razie zaognienia sytuacji nie zawahałbym go użyć.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • krzy-fil
                            Junior
                            • 07-2013
                            • 6

                            #43
                            witam jak by ktoś był zainteresowany to skupuję butelki zwrotne po piwie  w Krakowie

                            kontakt najlepiej email: krzysiek.filu@gmail.com lub  tel: 574-218-381

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎