Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kłodzko - dobrze zaopatrzone sklepy z piwem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • topolak
    Junior
    • 04-2013
    • 1

    Kłodzko - dobrze zaopatrzone sklepy z piwem

    Witam! Niedługo zagoszczę w Kłodzku, stąd moje pytanie o dobre sklepy. Czy jest możliwość przywiezienia czegoś ciekawego z tego miasta? Wiem, że jest tam Leclerc, ale czy dorównuje asortymentem temu bydgoskiemu?

    Proszę więc o pomoc, bo szkoda wracać z pustymi rękami do domu
  • maciu82
    Senior
    • 02-2012
    • 100

    #2
    Szkoda ze nikt nie odpowiedzial. Przydala by sie mi teraz taka wiedza.
    "A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra, oblicze zła(...)Wygrywa ten, którego karmię!!"
    galeria spożytych piw
    Najlepszy Sklep z piwem w Oleśnicy

    Comment

    • rodgard
      Junior
      • 04-2015
      • 3

      #3
      To ja podpowiem, co by było dla potomnych. Nieduży sklep specjalistyczny na Malczewskiego 5c, podobno jest jeszcze gdzieś druga "filia" w Kłodzku, ale w niej nie byłem. Tak na szybko z tego co pamiętam z ciekawszych rzeczy: Doctor Brew, Pinta, Perun, Wrężel, Reden, Kingpin, BeeRJoty wszelkiej maści, trochę zagranicy (zwłaszcza z Czech), no i koncerniaki, wiadomo, z czegoś trzeba żyć
      Last edited by rodgard; 31-07-2015, 12:52.

      Comment

      • Swiezu
        Junior
        • 05-2015
        • 1

        #4
        No to ja też odgrzeję kotleta:
        Sklep MONOPOLLAND: https://www.facebook.com/monopolland/?fref=ts - już działają jako mała sieć (jak 3 osoby to tłum to 3 sklepy to sieć ), oprócz Kłodzka sklepy mają również w Nysie i Ząbkowicach Śląskich.

        Zapraszamy do sklepów Monopolland Kłodzko ul. Spółdzielcza 21E, Kłodzko ul. Malczewskiego 5C, Nysa ul. Prudnicka 5, Ząbkowice Śl. ul Kościuszki 7
        Jeżeli chodzi o lokal to blisko twierdzy w Kłodzku jest lokal gdzie leją Novopackie - czeskie, niby koncernowe, jednak bardzo ciekawe (szczególnie ciemne) piwo.
        Last edited by Swiezu; 28-02-2016, 12:13.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Nova Paka nie jest browarem koncernowym.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎