Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bazyliszek, Wściekła kaczka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Bazyliszek, Wściekła kaczka

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    #2
    Chłopaki z Bazyliszka walnęli niezłą petardę. To chyba najbardziej extremalne piwo jakie piłem. Pomimo że złotej barwy, w ustach czuć przypalony torf razem z kablami, ebonitem bandażami i świeżym asfaltem. Grzało po trzewiach, uderzało do głowy - Rafineria to przy nim lemoniada. Zwolennicy perwersji w piwowarstwie powinni obowiązkowo spróbować.
    Ja wypiłem całe 0,5 l
    Last edited by dadek; 22-03-2016, 02:15.

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Gdybym miał tylko okazję ale pewnie tylko beczka i to w okolicach Warszawy
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4538

        #4
        Tak tylko beczka - jak wszystkie piwa z Bazyliszka. Ale niekoniecznie tylko koło Wawki, we Wrocku bywały piwa z Bazyliszka, może ktoś i Wściekłą zamówił?
        Będziesz 7-9.04 na Warszawskim Festiwalu? To naleję Ci PET w Piw Paw i spróbujesz

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #5
          Warszawa to za dalekie progi, ledwo na BGM dojadę, ale dzięki za chęci, Twoje zdrowie
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Prawie klarowne złoto. [4]
            Piana: Biała, drobna, średniowysoka i niezbyt trwała. [3.5]
            Zapach: Wędzonka, taka w kierunku kabli nawet, lekkie tło owoców (leśnych?). [4]
            Smak: Także wędzonka, osadza się na zębach , ciekawe, delikatne tło owocowe, śladowy kwasek. [4]
            Wysycenie: Średnie. [4]
            Opakowanie: Pokal Piw-Paw w Piw-Paw. [3.5]
            Uwagi: Jak ktoś lubi piwo wędzone, ale jednak nie takie mega-ekstremalne, to polecam.

            Moja ocena: [3.925]

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja wypiłem całe 0,5 l
              Ja cale 0,3, bo na FDP piję w takich pojemnościach

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
              Uwagi: Jak ktoś lubi piwo wędzone, ale jednak nie takie mega-ekstremalne, to polecam.
              Co prawda, kable to nie ser i ognisko, ale lubię wszystko, co ma w składzie wędzony składnik

              P.S. I tak za najbardziej ekstremalne piwa, które wypiłem, uznaję Orkiszowe z Czosnkiem i Czarnego Wdowca.
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4538

                #8
                Ta nowa warka Wściekłej kaczki sporo złagodniała w stosunku do pierwowzoru.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎