Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, Albert

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chechaouen
    Senior
    • 01-2011
    • 1180

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemna żółć wpadająca w pomarańcz. Mętny [4]
    Piana: Bardzo skromna, cieniutka chmurkowa warstwa na powierzchni. Oblepia niemrawo szkło [2.5]
    Zapach: Całkiem intensywny, soczyście owocowy. Głównie słodki banan, do tego mango i maracuja, multiwitaminowe klimaty [4]
    Smak: Sporo ma to piwo z hefe-weizena, nieco nawet za dużo, bo spodziewałem się więcej amerykańskości. Chmiele z USA odzywają się - w postaci tropikalnych owoców - ale dość niemrawo. Pszeniczny banan gra tu zdecydowanie pierwsze skrzypce. Goryczka niska. W sumie przyjemne piwo, ale szału nie ma [4]
    Wysycenie: Średnie, odpowiednie raczej [4.5]
    Opakowanie: Klasyka wąsowej serii. Grafika OK, dokładny skład i parametry [4]
    Uwagi: Piwo z datą: 26.01.2016

    Moja ocena: [3.875]

    Comment

    • GSE
      Senior
      • 10-2002
      • 424

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: na początku żółte opalizujące, po dolaniu całkiem mętne jak herbata miętowa z mlekiem [4.5]
      Piana: średnioziarnista, szybko opada i zostawia niewielką obrączkę, nie oblepia szkła [3.5]
      Zapach: goździkowo-owocowy, morelowy [4]
      Smak: owocowo-chlebowe, kwaskowato-wytrawne z alkoholowym
      posmakiem; trochę mydlane, ale jak się doleje osad i wymiesza to znacznie lepsze, pełniejsze [4]
      Wysycenie: nieco za duże jak na pszeniczniaka [3.5]
      Opakowanie: wąs Einsteina; lubię te metaliczne minimalistyczne ety; informacji nie brakuje; szkoda, że kapsel golas [4.5]
      Uwagi: niezły, ale piłem lepsze amerykańskie weizeny; partia do 15/07/2016

      Moja ocena: [3.975]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎