Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kormoran, Rosanke

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
    Piwo ma obecnie 3,9% alkoholu.

    Poza tym w zasadzie nic się nie zmieniło. Może wędzonka gdzieś uciekła, ale lawenda stoi bykiem! Piwo tym bardziej orzeźwiające. Cieszy powrót tego piwo na rynek, będzie co pić w ciepłe dni na Mazurach
    Warka 20.07.2016.
    Myślę, że na nowe rosanke powinien być założony nowy temat. Jest to zupełnie inna receptura, no i z tego co napisałeś wynika, że i parametry są inne. Jak masz jeszcze pod ręką butelkę, to spisz dane i zgłoś Dyczkinowi w temacie z nowościami. Dla rozróżnienia może być nazwane: Rosanke I miejsce 2015.
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • huluk
      Junior
      • 08-2007
      • 4

      #17
      Właśnie testuję edycję 2016

      Przychylam się do założenia osobnego wątku dla tej edycji.
      Attached Files

      Comment

      • huluk
        Junior
        • 08-2007
        • 4

        #18
        Nie zdążyłem edytować w ciągu 5 minut :/

        Dorzucam jeszcze skromny opis: Nie miałem okazji przetestować poprzedniej edycji, w tej - wędzonki nie ma, za to wyraźnie wyczuwalna ziołowość i nuty cytrusowe, przyjemny posmak jak dla mnie. Jest chyba faktycznie orzeźwiająca choć trzeba by przetestować w naprawdę gorący dzień podczas prac "polowych". Wysycenie niskie, jednolicie mętne, ruszam nabyć większą ilość co by przetestować w różnych warunkach

        Comment

        • Pinio74
          Senior
          • 10-2003
          • 3881

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huluk Wyświetlenie odpowiedzi
          Przychylam się do założenia osobnego wątku dla tej edycji.
          Zgłosiłem w temacie z nowymi piwami. Piłka po stronie Dyczkina.
          BIRRARE HUMANUM EST

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎