Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo Badger gdzie kupić w Polsce?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • borsukwroc
    Member
    • 02-2013
    • 71

    Piwo Badger gdzie kupić w Polsce?

    Z wiadomych względów poszukuję piwa Badger i żeby rzecz jasna był kapsel z Borsukiem. We Wrocławiu w żadnym specjalistycznym sklepie nie ma. Może gdzieś w innych polskich miastach da się zdobyć?
    ps piłem kiedyś dawno dawno, kumpel z Sheffield mi przywiózł, ale był remont i kapsel się zapodział
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Zbierasz kapsle z borsukami ? Ja etki. Mam kapsel z borsukiem z tego browaru. Miałem też pomysł by zbierać borsucze kapsle ale odpuściłem sobie i została mi ta 1 sztuka.
    Jak go chcesz to mogę go Ci wysłać zwykłym na Twoje ryzyko albo poleconym jak przysponsorzysz albo za jakieś etki borsucze których nie ma tutaj.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Rzeczone borsuczydło.
      Attached Files
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎