Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    W sobotę o 19 otwarcie Browaru Kociewskiego w Hotelu Ren w Starogardzie Gdańskim.
    Są chętni na wizytę?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Aldach
      Senior
      • 07-2003
      • 1269

      Od 04.06 działa w Bytomiu Browar Piwnice Gorywodów. Mieści się przy Rynku 12. Byłem tam tylko przez chwilę - jest pięć czy sześć piw w cenach 7 do 9 zł. Więcej informacji po dłuższej wizycie.
      ps. Oficjalne wielkie otwarcie w najbliższą sobotę ( ale piwa już można się napić)

      Comment

      • irasi2
        Member
        • 06-2009
        • 53

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach Wyświetlenie odpowiedzi
        Od 04.06 działa w Bytomiu Browar Piwnice Gorywodów. Mieści się przy Rynku 12. Byłem tam tylko przez chwilę - jest pięć czy sześć piw w cenach 7 do 9 zł. Więcej informacji po dłuższej wizycie.
        ps. Oficjalne wielkie otwarcie w najbliższą sobotę ( ale piwa już można się napić)
        Nazwa miejsca to Minibrowar Piwnica Gawronów. Link do FB https://www.facebook.com/PiwnicaGawronow/. Kiedy zajrzę napiszę coś więcej.

        Comment

        • Pankracy
          Senior
          • 10-2007
          • 2768

          Już kiedyś o tym projekcie wspominałem (chyba).
          Zakład mieści się w kompleksie hotelowym Na Błoniach.

          Browar Wirtuozeria.
          ul. Pocztowa 39, Bielsko-Biała
          Last edited by Pankracy; 14-06-2016, 14:02.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            Faktycznie, lokalizację kojarzę. Na jakim etapie są?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Pankracy
              Senior
              • 10-2007
              • 2768

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Faktycznie, lokalizację kojarzę. Na jakim etapie są?
              Sprzedają jakieś jasne i miodowe.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                Pytanie czy własne.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Prusak
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 4312

                  A co z tą Piwnicą Gawronów? To własne piwa? Na fb trudno znaleźć jakąkolwiek informację na ten temat.

                  Comment

                  • irasi2
                    Member
                    • 06-2009
                    • 53

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                    A co z tą Piwnicą Gawronów? To własne piwa? Na fb trudno znaleźć jakąkolwiek informację na ten temat.
                    Odwiedziłem dzisiaj z małżonką. Lokal mieści się w piwnicach przy rynku, na zewnątrz także stoliki. Wewnątrz całkiem sporo ludzi jak na środę, może to efekt Euro. Co do meritum. Na kranach 5 lub 6 piw, w tym Pils, Wit, Miodowe, coś w stylu polska APA i bodaj AIPA. Parę dni temu jestem pewien że widziałem też Milk Stouta (zajrzałem dosłownie na minutę). Warzą u siebie (tak przynajmniej twierdzą). Za szybą można zobaczyć kadzie i tankofermentatory. Wypiłem pilsa, żona wita. Oba piwa smaczne. Ceny 7-8 zeta za bodaj 0,4 litra. Ogólnie, warto zajrzeć i pokosztować. Co do klimatu, atmosfery itp. to rzecz gustu. Jak dla mnie za mało piwnie, za bardzo klubowo lecz piwo broni się dobrze.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika irasi2 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Za szybą można zobaczyć (...) tankofermentatory.
                      Skoro widać, to trzeba spojrzeć na wskazówki - czy pokazują jakieś ciśnienie, a w płynomierzach czy widać jakiś żółty płyn.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4312

                        Na ich profilu pojawiło się zdjęcie człowieka przy kadzi z podpisem "Daniel w akcji". Jeśli to nie zmyła, to jest nadzieja, że - jeśli nawet teraz nie mają własnego (dziwne, że się na tym profilu jako minibrowar nie chwalą żadnym piwem) - to będą wkrótce mieli.
                        Last edited by Prusak; 16-06-2016, 15:34.

                        Comment

                        • pizmak666
                          Senior
                          • 12-2006
                          • 1898

                          Rusza rozbudowa/przebudowa Klubu Studio (dawny 38) w Krakowie. O browarze ani słowa.
                          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                          Comment

                          • Pankracy
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2768

                            W ramach budowy obiektu biurowo-usługowego w Gnieźnie przy ul. Grzybowo planowany jest minibrowar.

                            Comment

                            • Pankracy
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2768

                              Minibrowar planowany jest w Łomnicy (pod Wałbrzychem) przy łowisku pstrąga "Złota Woda".

                              Comment

                              • Prusak
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 4312

                                Hm, dużo tego planowania, pytanie, czy coś z tego rzeczywiście wyjdzie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎