Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etykietowanie własnego piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • artoszek
    Junior
    • 05-2016
    • 12

    Etykietowanie własnego piwa

    Witam!

    Uwarzyłem ostatnio kilka warek i zaczęło doskwierać mi to że nie wiem które piwo akurat biorę z szopy Chciałbym zamiast podpisywać poszczególne piwa markerem, drukować etykiety i następnie naklejać je na butelki, niestety brak zdolności artystycznych i częściowo również czasu, szukam szablonu dokumentu na którym byłoby np 9 etykiet (7x9cm powinny się zmieścić na klasyczną kartkę A4), które mógłbym po swojemu uzupełnić i wydrukować, czy ktoś ma coś takiego?
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #2
    Ja uczywam od czasu do czasu http://start.beerlabelbuilder.com/?p...4-EFBD0F424FD2
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • artoszek
      Junior
      • 05-2016
      • 12

      #3
      Dzięki za odpowiedź, znalazłem w sieci kilka "generatorów" ale jednak wolałem jakiś szablon dokumentu zamiast ściągać jpg ze strony i dopiero to drukować, aczkolwiek da się, wiadomo
      Dzięki za linka

      Comment

      • artoszek
        Junior
        • 05-2016
        • 12

        #4
        Nie zauważyłem opcji edycji, więc pozwalam sobie dodać posta

        Ostatecznie zdecydowałem się na gotowe etykiety -> http://www.eurowin.pl/userdata/gfx/f...0683c594dc.jpg przyszły wczoraj wyglądają dość solidnie.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Wygląda mi to raczej na jakiś formularz zgłoszeniowy do konkursu piw domowych organizowanego przez jakąś firmę Biowin.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • artoszek
            Junior
            • 05-2016
            • 12

            #6
            Bardzo możliwe, aczkolwiek znalazłem w dziale "etykiety" więc zakładam że właśnie tym są

            Comment

            • maro86
              Junior
              • 06-2014
              • 26

              #7
              Ja używam tego i sobie chwalę:

              Niezwykle rozbudowany program do projektowania i wydruku różnego rodzaju etykiet, wizytówek, kart itp. stworzony i rozp…


              A etykietki potem naklejam taśmą klejącą - za górną i dolną krawędź etykiety.
              Późniejszy demontaż jest w miarę łatwy.

              Comment

              • artoszek
                Junior
                • 05-2016
                • 12

                #8
                dzięki za info, zobaczę na programik później

                Comment

                • Dariobeer
                  Senior
                  • 03-2008
                  • 213

                  #9
                  Polecam te szablony.W kilku można wstawić swoje fotki
                  Make great looking labels for your homebrew using our dead simple online designer. Print at home or order from us with great prices worldwide.
                  www.birofilistyka.jimdo.com

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎