Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bartek, [Doctor Brew] Sunny Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wychylybym
    Junior
    • 01-2016
    • 12

    #76
    Kolor: Ciemnozłociste. Mętne. [4.5]
    Piana: Wysoka, drobnopęcherzykowa, utrzymująca się do samego końca [4.5]
    Zapach: Owoce tropikalne [4.5]
    Smak: Mocne owoce tropikalne, w szczególności zaś grejpfrut, wyrazista goryczka - ten sam grejpfrut w smaku, trochę pomarańczy [5]
    Wysycenie: średnie - do stylu idealne [5]
    Opakowanie: Ładna, estetyczna etykieta [4.5]
    Uwagi: Jedno z najlepszych piw na rynku - doskonałe wejście na rynek ze strony Doctor Brew. Do dziś to moje ulubione piwo od nich

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #77
      Z datą do 5.12.2016 z promocji w Intermarche mętne jak żur. Nieprzyjemnie gorzkie i drożdżowe jakbym pił resztki piwa znad gęstwy. Syf totalny!

      Comment

      • GSE
        Senior
        • 10-2002
        • 424

        #78
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: na początku piana nie pozwala ocenić koloru; całkiem mętne, ciemnożółte/bursztynowe [4.5]
        Piana: obfita, drobnoziarnista, długo się utrzymuje i ładnie oblepia szkło [5]
        Zapach: kwiatowy, tropikalny, intensywny - uderza w nozdrza od razu po odkapslowaniu [5]
        Smak: pierwsze odczucie: bardzo gorzkie, długa goryczka typu albedo, trochę żywiczna, skontrowana iglastą słodyczą - jak cukierki miętowe albo lodowe. spodziewałem się czegoś lżejszego, bo zdaje się, że ma więcej niż 60 IBU podane na etykiecie [4]
        Wysycenie: za duże [2]
        Opakowanie: chyba typowa dla Doktorów - ascetyczna, ale estetyczna. z początku nie odnalazłem informacji na temat chmieli, jednak wszystko umieścili w infografice. "morska opowieść" przesadzona, śmieszna [3]
        Uwagi: termin ważności aż do 5 grudnia, choć niepasteryzowane i niefiltrowane; chyba dodali wszystkie słody, które mieli pod ręką - w składzie jest ich 5

        Moja ocena: [4.325]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎