Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, Zagłębiowski pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar na Jurze, Zagłębiowski pils

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bladozłoty, klarowny. [5]
    Piana: Biała, niewysoka, średnio trwała, drobnopęcherzykowa. [3]
    Zapach: Chmielowa ziołowość, mokry karton, niezbyt intensywny. [3]
    Smak: Mokry karton, lekko kwaskowy, trochę słodowości, niska goryczka, średnio-niskie ciało(lekko zawyżone przez karton). [3]
    Wysycenie: Średnie - pasuje. [4]
    Opakowanie: Ładna etykieta w stylu Browaru na Jurze, brakuje mi tylko dokładnego składu. [4]
    Uwagi: Lekkie, nawet dość pijalne, ale jak dla mnie brakuje goryczki, do tego mokry karton, który oczywiście nie wpływa pozytywnie na walory zapachowo-smakowe. Warka do 30.11.2016.

    Moja ocena: [3.2]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Warka do 01.2017 to po prostu smaczny, choć dalej słodowy pils, nie było tym razem utlenienia, i tą warkę właśnie polecam.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bladozłoty, z lekkim seledynowym poblaskiem. [4]
        Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4]
        Zapach: Chmiel i słód. Klasyka, takie niby nic. Ale ładnie zrównoważone... [3.5]
        Smak: Lekki chmiel, miły, łagodny słód i delikatne owoce, trochę jak helles. [4]
        Wysycenie: Wysokie. [4]
        Opakowanie: Prosta eta z elementami z regionu - to chyba zarys ogrodzienieckiego zamku? Trochę nijaka, a le wysokiej jakości . [3.5]
        Uwagi: Bardzo miłe, delikatne lekkie piwo, zwłaszcza na lato. Nie miałem wrażenia, że piję "wodę po wypłukaniu tanka" .

        Moja ocena: [3.8]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎