Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moosehead, Palma Louca

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12171

    Moosehead, Palma Louca

    Chyba popularna marka brazylijskiego lagera:



    ale uwarzona na licencji w Kanadzie.

    Ekstr. 10,6%
    Alk. 4,7%

    W składzie surowce niesłodowane.
    Kupione w Leclercu (Wrocław) w promocji ok. 2,8 PLN/0,33l.

    Aromat - lekko słodowy
    Piana - niska, średniotrwała, pozostawia dłużej znikome ślady
    Barwa- słomkowo-złota
    Wysycenie - średnie
    Smak - lekkie tony słodowe bez wyrazu, goryczka lekka do umiarkowanej (na tle nicości nabiera wyrazu, ale i tak bladego)
    Treściwość - niska

    Nie przypominam sobie kiedy ostatni raz piłem tak nijaki produkt. Czasami piwo
    jest nijakie, ale generalnie przeciętne. W tym wypadku jest nijakie, bez wyrazu do bólu, nawet w cieniu kanadyjskich palm nie warto się po nie schylić.
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    #2
    Gładki do bólu, zero goryczki, ale w upale dobrze wchodzi. Nasycenie stonowane, nie za intensywne. Piana osadza się na szkle. Jak tak wygląda lager z koncernu to smakuje lepiej niż harnas. I za 3 zł daje radę.

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12171

      #3
      Zdjęcie:
      Attached Files

      Comment

      • michael50
        Senior
        • 06-2013
        • 325

        #4
        Kupione w miejscowym markecie, po przecenie za jakieś 3 zł. Po spożyciu stwierdzam, że cena była adekwatna do jakości. Podobnie, jak u poprzedników, choć piwo jest brazylijskie, zostało zrobione na licencji w Kanadzie. Butelka 0,35 l, ze sztampową etykietą, kompletnie nie zwraca uwagi na półce i nie zachęca do spożycia. W smaku uderzyło mnie bardzo mocne nagazowanie i bardzo wyraźna, ale niedobra, goryczka. Chmielu nie stwierdziłem. Ogólne wrażenia są raczej negatywne. Piwo, jak zostało stwierdzone u poprzednika, jest bez wyrazu i zupełnie nijakie. Nie można o nim w sumie nic charakterystycznego powiedzieć, może tyle, że mi nie smakowało. Myślę, że szybko o nim zapomnę, bo niczym się nie wyróżniało. Już chyba wolałbym standardowego polskiego koncerniaka :/
        Last edited by michael50; 02-09-2016, 07:55.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika michael50 Wyświetlenie odpowiedzi
          choć piwo jest brazylijskie, zostało zrobione na licencji w Kanadzie
          Piwo jest kanadyjskie, marka brazylijska.

          W Le Clerk stoi po 1.99zł, kupione z ciekawości, typowy, mało smaczny koncerniak, ot trochę goryczki, mocnego nagazowania zbytnio przesłodzone.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Fotka pro forma
            Attached Files
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎