Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Spółdzielczy, Ratownicze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar Spółdzielczy, Ratownicze

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: miedziany, zmętniony. [4]
    Piana: obfita, początkowo drobnopęcherzykowa, dziurawi się, w miarę wolno opada. [3.5]
    Zapach: sporo aromatów owoców tropikalnych, trochę cytrusów oraz żywic, dość wyraźne akcenty estrowe od drożdży oraz słodowe, znajdzie się również karmel. [3.5]
    Smak: zdecydowanie w kierunku wytrawnego, sporo nut chmielowych, owocowych, żywicznych, estrowych, dość wyraźne akcenty słodowe karmelowe, goryczka, średnia, odpowiednia. [3.5]
    Wysycenie: średnie, odpowiednie. [4.5]
    Opakowanie: grafika nie porywa, ale trzyma się jakiejś ustalonej koncepcji, brakuje trochę pełnego składu. [3.5]
    Uwagi: warka do 30.09.2015, piwo udane, ale trochę bardziej pasuje na red ale.

    Moja ocena: [3.575]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, delikatnie zamglony. [4]
      Piana: Białokremowa, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4]
      Zapach: Delikatna sosna i chmiel, w tle owoce. [4]
      Smak: Goryczka, lekka oleistość, ślad chlebowy, minimalne owoce cytrusowe. [4]
      Wysycenie: Ten browar tak ma - niby średnie, a bąbelków od cholery . [4]
      Opakowanie: Jaskrawoczerwona "ratownicza" eta. Prosta, oszczędna, z węzłem, w stylu browaru. Goły czarny kapsel. [4]
      Uwagi: Drugie smaczne APA z Pucka. Parametry zbliżone do "Szotowego", ale piwa na szczęście się różnią.

      Moja ocena: [4]

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Smaczne.
        Foto:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • telek
          PremiumUżytkownik
          • 05-2011
          • 530

          #5
          Bardzo przyjemne APA.
          Piana obfita i trwała, oblepia szkło, pozostawia laceing.
          Aromaty, smak i kolor zgodne ze stylem.

          Comment

          • GSE
            Senior
            • 10-2002
            • 424

            #6
            fatalne. w aromacie kwas izowalerianowy (nie będę opisywał deskryptorów), w smaku octowa kwaskowatość. wytrawne, ze słabo wyczuwalną goryczką. dopiero aftertaste gorzki.

            Comment

            • DariuszSawicki
              Senior
              • 08-2012
              • 2868

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Wygląda jak nektar brzoskwiniowy, na dnie butelki dużo osadu. [3.5]
              Piana: Kremowa, drobna, średnio wysoka, trwała. [4]
              Zapach: Cytrusy, białe owoce, drożdże. Przyjemnie i bez wad, ale za słabo wyczuwalne to wszystko. [3.5]
              Smak: Słodowy, drożdżowy i chlebkowy. Goryczka średnia, cytrusowa, dobrze dostosowuje się do słodu. [4]
              Wysycenie: Średnie. [4]
              Opakowanie: Odrobinę inna etykieta, dokładny skład, proste, acz przyjemne wykonanie. Termin ważności jest naklejony. [4]
              Uwagi: Bardzo poprawne APA, treściwe, posmakuje z pewnością w chłodniejsze dni, nie tylko dziś. Warka do 01.08.2018.

              Moja ocena: [3.8]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎