Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Koszykowa 53 (przed architektami), Jola [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Dawno nie byłem, więc będąc w okolicy wstąpiłem. Nadal to bardzo drogi sklep. Ceny niektórych piw butelkowych dwa razy większe niż ich lane wersje w Krakowie. Obsługujący miał chyba problem ze słuchem, bo prosiłem o polecenie piw do 10 zł i zaproponował za 16 zł, a gdy postanowiłem kupić mała butelkę wina rodzynkowego lub z późnego zbioru dotarło do niego tylko "mała butelka". Przykre, że kompletnie się nie rozumieliśmy.
    Tym razem kontakt był dużo trafniejszy i po 4 latach nawet pamiętałem gdzie sklep się znajduje Wkrótce ma być nowa dostawa egzotyki. A... Belgia dalej na promocji, mimo upływu terminu ważności
    Last edited by e-prezes; 09-06-2016, 20:42.

    Comment

    • franekf
      Senior
      • 06-2004
      • 944

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Tym razem kontakt był dużo trafniejszy i po 4 latach nawet pamiętałem gdzie sklep się znajduje Wkrótce ma być nowa dostawa egzotyki. A... Belgia dalej na promocji, mimo upływu terminu ważności
      Terminy ważności chyba nigdy nie były dla tego sklepu jakimś istotnym problemem
      Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
      http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
      Piwny Janusz bez Teku

      Comment

      • Horse1963
        Senior
        • 06-2009
        • 547

        Czy aktualnie jest jakaś egzotyka, bo planuję zawitać ???

        Comment

        • Horse1963
          Senior
          • 06-2009
          • 547

          Czy sklep jeszcze działa ?
          Warto zajrzeć ?
          Last edited by Horse1963; 29-05-2017, 07:03.

          Comment

          • legart
            Senior
            • 06-2012
            • 913

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
            Czy sklep jeszcze działa ?
            Warto zajrzeć ?
            w zimę jeszcze działał, ale wyboru nie było specjalnego

            Comment

            • qlpin
              Senior
              • 09-2011
              • 105

              z ciekawostek to mają Waszczukowe Pal Licho po terminie warka do 14.06.2017 w cenie 2,90! kupiłem 2 na spróbowanie i nie skisło, także dziś jade po 10 albo więcej...

              (nie wykupcie wszystkiego!)

              link do piwka:
              Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)
              Last edited by qlpin; 19-07-2017, 14:45.

              Comment

              • Janusz_z_Wabrzezna
                Junior
                • 11-2015
                • 2

                qlpin

                Wczoraj jak wpadłem tam wieczorem, Pal Licho kosztowało już 3,50 :P Zostawiłem Ci ze 20 butelek.

                Ogólnie, nic się tam nie zmieniło. Wciąż większość piwek jest po dacie "best before". Zakupiłem kilka innych po 1 szt., m.in. Lodzermenscha z Piwoteki (5 zł) i Irish Stouta z Dr. Brew (5,90 zł).

                Większość dat była nie dalej jak 3 m-ce wstecz, ale był jeden wyjątek, który zakupiłem - saison od Trzech Kumpli (cena ok. 3 zł), który miał datę styczniową. Spróbowałem w domu i ewidentnie coś już się w tym piwku posypało.

                Comment

                • franekf
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 944

                  Drugi antykwariat sie z tego sklepu robi?! Kilka lat temu piwa po terminach owszem się trafiały, ale to były pojedyncze przypadki. Taka taktyka sklepu? Brać terminy z hurtowni po 1 zł i sprzedawać w super-promocjach po 3?
                  Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                  http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                  Piwny Janusz bez Teku

                  Comment

                  • Horse1963
                    Senior
                    • 06-2009
                    • 547

                    Ktoś był ostatnio ? Warto zajrzeć ?

                    Comment

                    • Brat_Piwny
                      Senior
                      • 01-2009
                      • 685

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ktoś był ostatnio ? Warto zajrzeć ?
                      Byłem 11 października. Piwa w sklepie już nie było. Na półkach resztki mocniejszego alkoholu i ... szkło. Kupiłem pokal Bosmana [id: 18430] za 5 PLN. Moim zdaniem to już koniec. Miałem nawet zamiar wybrać się tam raz jeszcze, żeby to sprawdzić, ale jeszcze tego nie uczyniłem...

                      Comment

                      • Horse1963
                        Senior
                        • 06-2009
                        • 547

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
                        Byłem 11 października. Piwa w sklepie już nie było. Na półkach resztki mocniejszego alkoholu i ... szkło. Kupiłem pokal Bosmana [id: 18430] za 5 PLN. Moim zdaniem to już koniec. Miałem nawet zamiar wybrać się tam raz jeszcze, żeby to sprawdzić, ale jeszcze tego nie uczyniłem...
                        Zamknięty ?

                        Comment

                        • Brat_Piwny
                          Senior
                          • 01-2009
                          • 685

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zamknięty ?
                          Zaszedłem w dniu dzisiejszym. Sklep zamknięty, na drzwiach kartki z napisem: "Remanent przepraszamy".

                          Comment

                          • manslow
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 237

                            U Joli

                            Sklep zlikwidowany

                            Comment

                            • Gringo
                              Senior
                              • 07-2007
                              • 2151

                              Szkoda. Gdzie w Warszawie można znaleźć sklep o podobnym asortymencie ? To znaczy dobry wybór piw zagranicznych, egzotycznych.

                              Comment

                              • zrodlo
                                Senior
                                • 11-2015
                                • 233

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                                Szkoda. Gdzie w Warszawie można znaleźć sklep o podobnym asortymencie ? To znaczy dobry wybór piw zagranicznych, egzotycznych.
                                Zapraszamy do nas na ul.Towarową 35 lub na ul.Skoroszewską 26, można się z nami skontaktować najlepiej przez fb i uzgodnimy czy posiadamy w asortymencie te pozycje których Pan szuka
                                Źródło Niebanalnych Piw i Alkoholi
                                WWW
                                1. ul.Towarowa 35 Warszawa Wola, fb Żródło Niebanalnych Piw i Alkoholi
                                2. ul.Skoroszewska 26 Warszawa Ursus, fb Źródło Skoroszewska 26 -wkrótce otwarcie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎