Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Od tego roku postanowiłem premierować w Browar.Biz ponieważ stał się on dla mnie niezgłębioną studnią wiedzy piwnej i dzięki niej moje uświadomienie w tej dziedzinie nieustannie się rozwija.
maras_73
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 24-02-2013, 21:12
emes emes is offline
Nadszyszkownik Chmielowy

Miejscowość: Warszawa
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
... 50 000 tysięcy złotych ...
50 tys. złotych.
Odpowiedz cytując
Stare 25-02-2013, 16:11
Fotka Użytkownika: Krotoszyniak
Krotoszyniak Krotoszyniak is offline
Senior

Miejscowość: Toronto
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
Logo wydało mi się znajome, nie mówiąc o nazwie. Zasugerowanie się przez ten sklep nazwą i logo pewnej kanadyjskiej sieci jest wręcz niesmaczne. Nawet styl czcionki podobny. Może to ich polski oddzial?
http://www.thebeerstore.ca/
Jak zobaczylem te same odczucia mialem chociaz kopiowac The Beer Store z Ontario chyba bym nie polecal....
Odpowiedz cytując
Stare 09-04-2013, 19:58
legart legart is offline
Senior

Standardowy

Miałem coś do załatwienia w centrum i na chwilę wstąpiłem. Rzuciło mi się w oczy:
- Pinta - spory wybór ale ceny wysokie (8,70 za AŚ)
- Toccalmatto - ze 3 rodzaje ale zabijcie mnie żeby wiedział które - cenowo 58 z kawałkiem za butle,
- St. Peters Chrismas Ale (13,80)
- Brew Dog 5am saint (tutaj nawet przyzwoicie 10,20) - podobno ma się pojawić hardcore i punk
Odpowiedz cytując
Stare 22-04-2013, 15:15
Fotka Użytkownika: e-prezes
e-prezes e-prezes is offline
kolekcjoner wrażeń

Miejscowość: Biała Podlaska
Standardowy

W dniu premiery Oto mata IPA Pinty oczywiście było w lodówce. Jak na to miejsce to ceny butelkowych do łyknięcia, ale po doliczaniu opłaty za konsumpcje już mniej ciekawe. 18 zł za 0,33 5 a.m. Saint BrewDoga to lekkie przegięcie.
Stare 23-04-2013, 09:40
Prusak Prusak is offline
Senior

Miejscowość: Lublin
Standardowy

18 zł? Wydaje mi się, że zapłaciłem mniej, ale jak zwykle, wyrzuciłem paragon. Raczej kwota zbliżona do ceny podanej w poprzednim poście. Chyba że 18 zł jeśli chodzi o konsumpcję...

Prusak edytował/a post 23-04-2013 o godz. 09:40.
Odpowiedz cytując
Stare 23-04-2013, 09:47
kolekcjoner wrażeń

Standardowy

Pinta Oto Mata tak - 8,70, ale 18 zł za spożycie 5 am Saint.
Stare 25-06-2013, 11:41
Prusak Prusak is offline
Senior

Standardowy

Ano właśnie. Przegięcie przegięć. Za dwa małe Brew Dogi zażądano ode mnie 37, 50. Całkiem powariowali.
Odpowiedz cytując
Stare 25-06-2013, 22:32
kolekcjoner wrażeń

Standardowy

Nikt nie kazał Ci kupować. Lamborghini też tanie nie jest i są ludzie, którzy kupują. Ja tam będę wpadał, może nie na piwo (za często), ale po piwo, gdy mam mało czasu w drodze do domu.
Stare 25-06-2013, 23:56
Prusak Prusak is offline
Senior

Standardowy

Oczywiście, że nikt nie kazał. Generalnie nikt nic nie każe... Obsługa mało kompetentna, a ceny to zdzierstwo, bazujące właśnie na tym, że jest mało czasu i blisko do dworca.
Odpowiedz cytując
Stare 26-06-2013, 02:59
Fotka Użytkownika: dadek
dadek dadek is offline
Senior

Standardowy

Chyba tyko po 5 dniach na pustyni lub po zderzeniu głową z lokomotywą bym tam cokolwiek kupił. Chamskie ździerstwo, a w odległości 5 min. pieszo w jedną czy drugą stronę jest Chmielarnia lub Kufle i kapsle.
Odpowiedz cytując
Stare 26-06-2013, 08:38
kolekcjoner wrażeń

Standardowy

U nas nie ma i tego, więc gdy jest okazja zakupienia czegoś z nowości... Ja mówię o zakupie butelki piwa, a nie degustowaniu piwa na miejscu. Ta opcja jest owszem bardzo droga i zdaję sobie sprawę, że dla polaka nie do przejścia. Widziałem jednak, że korzystają z tego przybytku także zagraniczni i dla nich ta cena nie jest odstraszająca.
Stare 26-06-2013, 08:59
legart legart is offline
Senior

Standardowy

Ceny faktycznie są trochę wieksze niż w innych sklepach specjalistycznych, tym niemniej udało mi się tam kiedyś kupić Brewdoga 5 A.M. Saint po 10,20 (na wynos a nie na miejscu ). Na większe zakupy nie mam zamiaru tam chodzić ani tym bardziej degustować na miejscu, ale jak jestem w okolicy to z przyzwyczajenia sprawdzam asortyment.
Odpowiedz cytując
Stare 28-06-2013, 15:49
Fotka Użytkownika: Pendragon
Pendragon Pendragon is offline
Browarek Camelot AD 2010

Miejscowość: Starogard Gdański
Standardowy

Przeniosłem do sklepów. Możliwość konsumpcji nie czyni z tego miejsca od razu knajpy moim zdaniem.

Piwny Informator (blog) // moje piwne mapy //
Piwny Informator (facebook) // Piwne Pomorze (facebook) //
Piwne wieści z Czech // Browarek Camelot //

Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
Odpowiedz cytując
Stare 07-07-2013, 21:04
kufelmaly kufelmaly is offline
Member

Standardowy

> Mieszkam obok. Ten sklepo-bar nie ma żadnego sensu ! Jako bar/pub - bo w odległości 400 metrów jest Chmielarnia, gdzie na kranach jest nie jedno a 10-15 najlepszych piw + jest super atmosfera tworzona przez Masona i browarbizowiczów ! Jako sklep też nie ma porównania z wyborem piw w odległym o 300 metrów Piwoszu (na drugim końcu Złotej - po drugiej stronie Żelaznej) w którym jest podobny wybór piw zagranicznych (ostatnio widziałam tam dobre belgijskie, niemieckie, Kocoury i Brewdogi) a krajowych jest wielokrotnie więcej (mają też Ale Browar i Artezany, których tu nie ma i nie bywa). Nie wspomnę o cenach, bo tu jest już przepaść ....
> Jednym zdaniem - pułapka na niezorientowanych przyjezdnych lub bogatych obcokrajowców (:
Odpowiedz cytując
Stare 25-10-2013, 11:37
Zaza Zaza is offline
Junior

Standardowy

Niestety zgadzam się z przedmówcami. Wybór piw nie powala, a ceny jednak wysokie. Za produkty Pinty trzeba tu płacić prawie 2 zł więcej na butelce. Fajnie, że powstają nowe sklepy z dobrymi piwkami, ale ceny tutaj odstraszają. Ja się nie skusiłem i raczej nie skuszę, tym bardziej, że kawałek dalej można kupić to samo za mniejszą cenę.
Odpowiedz cytując
Stare 16-11-2013, 17:55
Fotka Użytkownika: Swiecz
Swiecz Swiecz is offline
Civil Protection

Standardowy

Dyniamit za 9,40/but, cena mnie połamała dzisiaj ...
Stare 16-11-2013, 18:29
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
biroholik

Miejscowość: Radom Północy
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kufelmaly Wyświetlenie odpowiedzi
Jednym zdaniem - pułapka na niezorientowanych przyjezdnych lub bogatych obcokrajowców (:
Spoko, spoko. Niedługo "zasiedlą" pobliską Złotą 44 to będą brać kartonami/skrzynkami te piwa

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii na Web-Albumie
Odpowiedz cytując
Stare 15-01-2014, 21:27
Vortex Vortex is offline
Senior

Standardowy

Wstąpiłem dziś do Beer Stora, moje odczucia są zbieżne z zamieszczonymi już sceptycznymi spostrzeżeniami forumowiczów, nie mniej jednak na plus chciałem wskazać całkiem ciekawe szkło: szklanka do pszenicznego Wiehnstephaner'a - 18 zł, elegancki pokal Duvel - 20 zł (lub 22zł nie pamiętam dokładnie), pokal Duvel był też w zestawie z dwoma piwami 330 ml, ale ceny nie pamiętam, były też fajne kielichy La Trappe. Tak więc jak ktoś byłby zainteresowany szkłem to w cenie nawet przyzwoitej można nabyć.
Co do piwa to najciekawsze z polskich, które zobaczyłem - Pinta Angielskie Śniadanie, Dyniamit, także Manufaktura Piwna - w cenach wysoce nieciekawych.
Zagraniczny asortyment już lepiej.
Odpowiedz cytując
Stare 14-12-2016, 14:03
Bachi Bachi is offline
Junior

Standardowy

W tej chwili lokal przeistoczył się w pub (multitapem bym nie nazwał- 8/9 kranów czynnych) i mieści się w Wilanowie (skrzyżowanie Rzeczypospolitej i Osi Królewskiej). Całkiem ciekawe piwa mają na kranach. Poza tym niezła kuchnia.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie