Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2016.12.09-11 - V Opolskie Grudniowe Dni Porterowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    #31
    1) Maggyk
    2) Art. Przecież nie można pić samemu.
    3) Ojciec - wsiegda gatow
    4) Dadek (w sobotę was obudzę po 15-ej)
    Last edited by dadek; 30-11-2016, 14:31.

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #32
      Ja niestety, podobnie jak promil i doodeck, będę wiedział w przyszłym tygodniu
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • nothnoth
        Member
        • 03-2015
        • 74

        #33
        5)

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #34
          Dobrze że nie ma więcej chętnych na stare portery
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • jacekwerner
            Senior
            • 05-2004
            • 2835

            #35
            Będzie więcej dla nas
            Ochotnicza Straż Piwna
            BAZA = 7446

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #36
              Oficjalnie potwierdzam, że nie dojadę. Życzę dobrej zabawy i zostawcie coś na 2018
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • jacekwerner
                Senior
                • 05-2004
                • 2835

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                Oficjalnie potwierdzam, że nie dojadę. Życzę dobrej zabawy i zostawcie coś na 2018
                Dzięki za życzenia, co do tego drugiego ... jak by tu powiedzieć ... już wiem : nie ma takiej opcji
                Ochotnicza Straż Piwna
                BAZA = 7446

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9729

                  #38
                  Ponoć ludzie inteligentni potrafią przekuć bezinteresowną zawiść w konstruktywną zazdrość .
                  Dlatego, zainspirowany pomysłem z prapiastowskiej Opolszczyzny, postanowiłem we własnych domowych pieleszach urządzić sobie symultaniczne egoistyczne podwarszawskie wieczory porterowe .
                  Pogrzebałem w garażu i spokojnie wypiłem w miniony weekend (w kolejności degustacji):
                  • Argus Porter, 25.09.16
                  • Łódzki Porter, 05.11.16
                  • Okocim Porter, 17.11.14
                  • Black Boss, 03.07.13
                  • Komes Porter, 20.05.14
                  • Warmiński Porter, 25.09.13
                  • Łódzki Porter, 05.11.16
                  • Pinta Imperator Bałtycki, 11.12.16.

                  Nie były to stracone wieczory, ale chyba jednak tak wiele grzybków w barszczu zakłóciło moją percepcję . Co nie znaczy, że kiedyś..., może..., wrócę do tego pomysłu.

                  Comment

                  • pizmak666
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 1898

                    #39
                    Jak co roku z niecierpliwością czekam na relację
                    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #40
                      Na topie: Królewskie, Imperator Bałtycki
                      Zaskoczenie aromatyczne i smakowe: Piwotekowy Kapral Brown
                      Zawód starzenia: Łódzkie 2007 - dobrze, ale straciło pazur.
                      Nieoczekiwanie dobre zestarzenie: Amber Grand 2013
                      Rozczarowanie roku: Podgórz 652 npm (przy tej cenie oczekiwany był spazmorgazmiczny zachwyt, a była odmowa spożycia w połowie szklanki)
                      Na dnie: Kujawskie, Staropolski, Gloger

                      Wypełniliśmy dwie tabliczki jak się komuś chce to wrzucić do excela i wyciągnąć wnioski, zapraszam


                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • nikita_banita
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 1363

                        #41
                        A Gloger zeszłoroczny(leżakowany) czy wypust z tego roku?

                        Mnie w ten weekend również było blisko do Dni Porterowych:

                        - Ciechan Porter - 12.06.2016 x2
                        - Komes Porter - 13.07.2017
                        - Karty na stół (Gloger) - 01.11.2017
                        - Karty na stół (Gloger) - 15.05.2018
                        - Porter łódzki - 12.01.2018

                        Jestem na urlopie, więc walczę dalej...

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9729

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          Na topie: Królewskie, Imperator Bałtycki
                          Zaskoczenie aromatyczne i smakowe: Piwotekowy Kapral Brown
                          Zawód starzenia: Łódzkie 2007 - dobrze, ale straciło pazur.
                          Nieoczekiwanie dobre zestarzenie: Amber Grand 2013
                          Rozczarowanie roku: Podgórz 652 npm (przy tej cenie oczekiwany był spazmorgazmiczny zachwyt, a była odmowa spożycia w połowie szklanki)
                          Na dnie: Kujawskie, Staropolski, Gloger

                          Wypełniliśmy dwie tabliczki jak się komuś chce to wrzucić do excela i wyciągnąć wnioski, zapraszam


                          http://www.browar.biz/i/files/DSC_0357.JPG
                          Ha, onegdaj degustując mocno "przestarzałego" Łódzkiego miałem takie samo wrażenie. A ostatnio pity Imperator B. miło również i mnie zaskoczył .

                          Comment

                          • Warzywo
                            Senior
                            • 08-2016
                            • 955

                            #43
                            Mnie niestety też (pity w domu) Podgórz rozczarował.

                            Comment

                            • dadek
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 4538

                              #44
                              Kogo nie było niech żałuje. Dzięki wielkie Adminostwu za organizację i gościnę! Na Malynie jest znacznie fajniej niż w panelaku, ognisko mogliśmy zrobić w ogródku nie na balkonie. No to do kolejnego OGDP w 2018!
                              PS: Jak obiecałem to w niedzielę spróbowałem - Pardubicki Porter pity w browarze z kija był łagodnie aksamitny ale bardzo smaczny.

                              Comment

                              • jacekwerner
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2835

                                #45
                                W pierwszych słowach podziękowania dla Gospodarzy oraz Współpijców
                                Atak rozpoczął się w piątek, a zakończył w niedzielę - formacjami : 3-4-3-2-3-4-5-4-2.
                                Odnotowano 42 trafienia, kilku nie zaliczono ( nieklasyfikowane, pozastylowe ).
                                No i te ziemniaki z ogniska
                                Mam nadzieję, że te dwa lata do VI OGDP miną jak z bicza strzelił.
                                Ochotnicza Straż Piwna
                                BAZA = 7446

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎