Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hite, Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hrustgurd
    Senior
    • 05-2007
    • 431

    Hite, Stout

    Hite Stout, alk. 5%

    Piana: nieco brazowa, sriednia
    Kolor: ciemnobrazowe, prawie nie przezroczyste
    Zapach: nieco palonego slodu - lekkie slodowy
    Smak: lekki palony smak, przyjemne piwo, ale nie super
    Attached Files
  • Noriusz81
    Senior
    • 11-2008
    • 388

    #2
    Zawartość alkoholu to 5% obj.

    Piana - niska, jasnobeżowa, tworzy jedynie na powierzchni cienki pierścień.
    Barwa - niemalże nieprzezroczysta, z rubinowymi refleksami.
    Aromat - tu wyczuwalne w zasadzie jedynie palone słody.
    Smak - słodki słodowy, z palonością, ponadto akcent kawy tudzież kakao.
    Wysycenie - średnie, ok.

    Generalnie piwo to jest lagerem, zatem o stoucie mowy nie ma. W kategorii schwarzbier jak najbardziej się mieści. Szału wielkiego to piwo nie robi, jednak bez problemu wypiłem.
    Attached Files
    Liczba wypitych rodzajów piw: 4688 ze 190 krajów
    Liczba kapsli z piw, które wypiłem:
    2286 ze 162 krajów
    Noriuszowe piwa - zdobyte kraje

    Comment

    • x57
      Senior
      • 05-2011
      • 247

      #3
      Kolor czarny
      Piana niska, drobno-pęcherzykowa, nietrwała.
      Aromat palony, lekka czekolada, minimalna mleczność (diacetyl?)
      Smak średnia słodowość, średnia czekolada, lekka paloność, lekka kawa, minimalny karmel, minimalny aldehyd.
      Goryczka średnio-niska, czysta.
      Odczucie w ustach pełnia średnia do średnio niskiej, wysycenie średnio-wysokie.

      Bez szaleństwa ale całkiem przyjemne piwo.

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        #4
        Piwo kupiłem dzisiaj w sieci Społem, w niewiedzy że to egzotyk z Azji, cena ok. 3 zł. No to w lodówkę i degustacja jutro. Dyskonty spożywcze zaskakują coraz bardziej, nawet Społem.

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
          Piwo kupiłem dzisiaj w sieci Społem, w niewiedzy że to egzotyk z Azji, cena ok. 3 zł. No to w lodówkę i degustacja jutro. Dyskonty spożywcze zaskakują coraz bardziej, nawet Społem.
          Absolutnie tego nie pij. Odklej tylko sobie etykietkę, choć trochę sprawia problemów
          Naprawdę dobrze radzę...
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          • Gringo
            Senior
            • 07-2007
            • 2151

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
            Absolutnie tego nie pij. Odklej tylko sobie etykietkę, choć trochę sprawia problemów
            Naprawdę dobrze radzę...
            Nie było nawet tragedii, weszło pod grilla dobrze. Pomijając jakość, kiedyś za egzotyczne piwo trzeba było zapłacić dwycyfrową kwotę, a 3 zł można przełknąć.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              Mnie to bardziej przypomina szwarca. Bez szału, ale cena nieduża to można wypić.

              Comment

              • Pivotal
                Senior
                • 05-2013
                • 671

                #8
                BARWA: Bardzo ciemnego brązu, pod światło rubinowa, prześwitująca. [3.75]
                PIANA: Niska, beżowa, nietrwała, pozostawia kilka smużek na szkle, nie znikła całkowicie. [2.25]
                ZAPACH: Ciemnych słodów: czekolady, karmelu, trochę pieczywa... i nuty owocowe. [3.5]
                SMAK: Podobnie jak w zapachu. Piwo słodkawo-wytrawne, lekko wodniste o znikomej goryczce. [3.25]
                WYSYCENIE: Średnie, do końca. [3.75]
                OPAKOWANIE: Masywna butelka o pojemności 330ml, niezłe etykiety na których brak jakiegokolwiek składu, kapsel odkręcany z nadrukiem. [3.25]

                UWAGI: Warka do 10.12.2016, wypite 25.10'16. Pierwsze piwo z Korei jakie miałem okazję wypić. W smaku całkiem znośny lekki, ciemny lager.

                Comment

                • nietzschee
                  Senior
                  • 07-2016
                  • 319

                  #9
                  Zapach lagerowy, no może z minimalną palonością i kawą
                  Wygląd: barwa ciemny rubin, klarowne, ładna drobna piana, puszek, ładny lacing, piana w kolorze lekko kremowym.
                  W smaku całkiem smaczny dunkel lager, słodkawy, z lekką goryczką, bardzo kawowym, nie wodnisty, treściwy, kwaskowy. Mocne wysycenie, mogłoby być mniejsze.

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    #10
                    Kolor ciemny brąz, pod światło rubin. Wygląda bardziej jak porter niż stout. Piana umiarkowanie duża, lekko barzowa. Niejednorodna, średnio trwała. Zapach ładny zbożowy, palony, słodowy. Średnio mocny. Smak wodnisty, nijaki. Lekki ciemny słód, minimalna paloność, kwaskowy. Goryczki właściwie brak. Posmak krótki, gorzki, ciemnosłodowy. Wysycenie niskie. Stoutowe niby, ale przy takim braku treści to chyba zbyt niskie. Opakowanie (jak na foto Noriusza81) przeciętne. Nijaka grafika, brak ekstraktu i do tego myląca nazwa, chociaż pod spodem pisze, że to lager. Na plus firmowy kapsel i kolorystyka pod piwo. Piwo mało stylowe i zbyt wodniste. Smak słaby, byle jaki. Początkowo za kwaśne. Bardzo przeciętne. 3 (1 - 6).
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎