Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Czechy, specjalistyczne sklepy z piwem - resume

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nene
    Junior
    • 06-2012
    • 5

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Alexanderfeld Wyświetlenie odpowiedzi
    Sklep DAMSIPIVO z Ostrawy kolejny już raz zmienił lokalizację. Aktualny adres to:

    Tesco Hrabová za Makrem
    Prodloužená 807
    720 00 Ostrava-Hrabová
    Sklep znowu zmienił lokalizację:
    28. října 102/243,
    wejście od ulicy Jahnova
    Ostrava-Mariánské Hory
    709 00 Ostrava

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #32
      To nawet lepiej, blisko Svinova, można nawet jakieś zakupy zrobić w drodze do centrum. Najbliższa zastavka - Prostorná.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • lucifuge
        Senior
        • 11-2009
        • 309

        #33
        Ostrava, Pivovarský dům

        Początkiem listopada 2012 otwarta została nowa pivoteka w Ostrawie. "Pivovarský dům" to nazwa która obejmuje trzy piwne przedsięwzięcia:

        - První ostravský hospodský minipivovar (Qasek) czyli pierwszy, ostrawski, restauracyjny minibrowar Quasek
        - Pivotéka (obchod s pivem) czyli sklep z piwem
        - Hobit Club czyli knajpa

        Sklep zlokalizowany jest w tym samym miejscu gdzie znana hospoda Hobit czyli Přívozská 367/34. Hobit znajduje się na parterze kamienicy a piętro wyżej jest owa pivoteka. Biznes jest prowadzony przez tą samą długowłosą i brodatą ekipę co hospoda Hobit.

        Godziny otwarcia Poniedziałek-Czwartek 13:00-19:00, Piątek 14:00-20:00.

        Asortyment bardzo szeroki. Mi udało się kupić Kocoura, Nomada, Matuske i oczywiście lokalnego Quaseka. Jest sporo towaru z Belgii, Niemiec, USA.

        Aktualny asortyment znajdziecie na ich stronie na fejsbuku: http://www.facebook.com/pages/Pivova...53286041431824

        Comment

        • LordiBorden
          Member
          • 01-2013
          • 76

          #34
          Ktoś sie orientuje czy w Czeskim Cieszynie można gdzieś dostać piwa z Nomada?

          Comment

          • lucifuge
            Senior
            • 11-2009
            • 309

            #35
            nie spotkałem się z takim miejscem w Cieszynie, musisz się pofatygować do Ostravy a i tam warto wcześniej dopytać czy jest bo znikają szybko.

            Comment

            • LordiBorden
              Member
              • 01-2013
              • 76

              #36
              Hmmm w Ostrawie będę przejazdem w przyszłym tygodniu: gdzie jest największa szansa dostać coś z Nomada?

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #37
                Dam si pivo wyprowadził się z Ostrawy. Nowy adres to Šenov, ul. Frýdecká 1201.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • puhacz
                  Junior
                  • 11-2014
                  • 29

                  #38
                  Ten sklep chyba jeszcze nie był wymieniony na Browar.biz (przynajmniej nie znalazłem nic o nim w wyszukiwarce)

                  Szukając w Jeseniku browaru natknąłem się na sklep Pivoteka

                  http://pivoteka-jesenik.cz/

                  Mają tam spory wybór piw czeskich, również z małych browarów, oraz garść belgów, anglików etc.
                  Last edited by puhacz; 05-06-2015, 15:21.

                  Comment

                  • darekd
                    PremiumUżytkownik
                    • 02-2003
                    • 12171

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika puhacz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ten sklep chyba jeszcze nie był wymieniony na Browar.biz (przynajmniej nie znalazłem nic o nim w wyszukiwarce)

                    Szukając w Jeseniku browaru natknąłem się na sklep Pivoteka

                    http://pivoteka-jesenik.cz/

                    Mają tam spory wybór piw czeskich, również z małych browarów, oraz garść belgów, anglików etc.
                    Obecna strona:



                    Działają w Jeseniku i Opawie. Nie jest jakiś gigantyczny wybór, ale kilka ciekawostek można znaleźć (nie tylko czeskich).

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #40
                      Pivoteka z Pivovarskiego Domu Ostrava (Qasek) została przeniesiona na ulicę Nádražní 716/46.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎