Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Od dawna miałem zamiar wesprzeć najważniejszą dla polskiego rynku prawdziwego piwa inicjatywę. Biorąc po uwagę ile cennych informacji dostarcza mi serwis Browar.biz żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. Mam nadzieję, że wsparcie moje oraz innych użytkowników pzowoli na rozwój serwisu oraz pozyskanie kolejnych adeptów dla naszej sekty ;)
Tomolek
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Brak obrazka!Browar Zakładowy: Przerwa Kawowa
Ekstrakt: 19.0% wag. | Alkohol: 8.0% obj. / 6% wag.
__
Ocena redakcji:
Ocena Użytkowników: 4.05
__
Dodaj opis i ocenę tego piwa!Dodaj komentarz (bez oceniania)!Dodaj to piwo do ulubionych!
Dotychczas 0 osob/y dodalo/y to piwo do ulubionych
Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 14-11-2016, 10:37
Fotka Użytkownika: dyczkin
dyczkin dyczkin is offline
Serce w kolorze blaugrana

Miejscowość: Polkowice
Standardowy Browar Zakładowy, Przerwa Kawowa

Piwo gotowe do oceny

Moje warzenie // Piwny Wojownik

Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

Etykiety z wypitych piw osobiście: 2114 z 40 krajów. Zagranica: 715 // Polska: 1399
Odpowiedz cytując
Stare 11-01-2017, 20:21
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: czarne, przy boku szkła ciemny brąz [5]
Piana: tu muszę dać ocenę na 3,5 (+/-) gdyż piwo nalewane było w zbyt zimnej temperaturze co na pewno miało wpływ na pianę, była jasno brązowa, drobna, szybko opadała [3.5]
Zapach: dość dobrze wyczuwalny, paloność, kawa [4]
Smak: pełne, treściwe, lekka goryczka, posmaki palone, odrobina czekolady z delikatną owocową nutką, posmak kawowy wyczuwalny na drugiej linii, jest przyjemnym dodatkiem, a nie smakiem wiodącym, całość dobrze zbalansowana [4.5]
Wysycenie: troszkę za duże [4]
Opakowanie: fajna etykieta, gładki kapsel [4.5]
Uwagi: Piwo bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, jak będzie to do niego na pewno wrócę

Moja ocena: [4.225]
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg DSC_0004.jpg (25,5 KB, liczba wyświetleń: 88 )
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

becik edytował/a post 11-01-2017 o godz. 20:21.
Odpowiedz cytując
Stare 22-01-2017, 00:15
Fotka Użytkownika: kenny
kenny kenny is offline
Senior

Miejscowość: Poznań

Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [4]
Piana: Średnia, niezbyt trwała, beżowa, zostaje mały kożuch. [4]
Zapach: Świeżo zmielona kawa. [4]
Smak: Gorzka czekolada, kawa, lekko palone, goryczka kawowo-popiołowa, średnia. [4]
Wysycenie: Niskie. [4.5]
Opakowanie: Standard u nich, pseudowintydż, kapsel czarny. [4]
Uwagi: Dość wytrawne piwo, niemal całkowicie zdominowane przez kawę. Dobre, gorzkie, ale dla mnie brakuje trochę balansu ze strony słodu. Dla miłośników kawy pozycja obowiązkowa.

Moja ocena: [4.025]
Odpowiedz cytując
Stare 30-01-2017, 08:10
Fotka Użytkownika: Pancernik
Pancernik Pancernik is offline
Senior

Miejscowość: Łazy (k/Jabłonowa ;))

Kolor: Po prostu czarny . [4]
Piana: Beżowa, bardzo drobna, ale i bardzo niska jednak, w zasadzie nietrwała. [3]
Zapach: Jak to przerwa - kawowy. Ale nie dla mnie, bo ja nie pijam kawy z mlekiem . [4]
Smak: Gorzka czekolada, kawa (wiadomo!), ślad pralinowo-owocowy, ogólnie dość mięsisty. [4]
Wysycenie: Niskie. [4]
Opakowanie: W stylu browaru, mnie się podoba. [4]
Uwagi: Piwo ma parametry "prawie RIS-a", i tak też smakuje .

Moja ocena: [3.9]
Odpowiedz cytując
Stare 21-02-2017, 12:32
Fotka Użytkownika: e-prezes
e-prezes e-prezes is offline
kolekcjoner wrażeń

Miejscowość: Biała Podlaska
Standardowy

Kawa dominuje, ale w niczym to nie przeszkadza. Za to pobudza po lanczu nie gorzej niż filiżanka małej czarnej. Pienistość i nasycenie jednak odstawała od normy. Wypite w Weźże Krafta w Krakowie. No to wziąłem

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie
HTML: Nie