Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

al. Jana Pawła II 82 (CH Arkadia), Bierhalle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Chcieliśmy przyspieszyć to roztrenowanie, ale wzrok twojej żony zrobił trzy szybkie ciosy w stylu Stevena Seagala i temat zgasł jak przeciwnicy tegoż.
    Ech, znam ten wzrok...

    Comment

    • Brat_Piwny
      Senior
      • 01-2009
      • 685

      Od kilku dni - może nawet już nieco dłużej - dostępny jest Koźlak. 12 PLN za 0,4 l. Pojawiło się też nowe szkło. Około Nowego Roku ma zawitać Podwójny Koźlak.
      Attached Files

      Comment

      • Brat_Piwny
        Senior
        • 01-2009
        • 685

        Tym razem zaszedłem na Podwójnego Koźlaka. Obok trwała już praca nad kolejną warką...
        Attached Files

        Comment

        • Brat_Piwny
          Senior
          • 01-2009
          • 685

          Czas biegnie szybko ... dzisiaj wypiłem Podwójnego Koźlaka z warki nastawionej 8 stycznia. W kolejce czeka Maibock

          Comment

          • Brat_Piwny
            Senior
            • 01-2009
            • 685

            Odwiedziłem w dniu wczorajszym. Maibock już (jeszcze) dostępny.

            Comment

            • Brat_Piwny
              Senior
              • 01-2009
              • 685

              Odwiedziłem aby spróbować nowego piwa czyli Roggenbier... W dniu dzisiejszym uwarzono właśnie jego kolejną warkę ...
              W dniu 17 marca ma pojawić się kolejna nowość: Rosalie (lager). Tradycyjnie w okolicach świat Wielkanocnych będzie można spróbować Koźlaka, a następnie Podwójnego Koźlaka.
              Attached Files

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9731

                Dziś w tzw. wczesnej porze lanczowej zaniosło mnie do Arkadii, wybór miejsca był więc oczywisty.
                Spróbowałem nowego, smacznego piwa - Rosalie (niebawem opiszę, gdzie trzeba), chciałem też zrobić zakupy na wynos.
                Udało mi się jedynie częściowo, ponieważ zamierzałem kupić fantazyjny sześciopak: 2 x Rosalie, 2 x Altbier, 1 x Koźlak i 1 x Marcowe.
                Bardzo mili panowie barmani wytłumaczyli mi, że koźlaka mogę kupić tylko w czteropaku, na sztuki "się nie da", wszystkie inne piwa TAK, koźlaka NIE.
                Powodem jest ponoć decyzja panów prezesów BH, a uzasadnieniem to, że... butelka koźlaka na wynos kosztuje PLN 8,50, a pozostałe piwa PLN 6,50... .
                Ja wiem, że jak ktoś jest Prezesem z Żoliborza, to ma mnóstwo kreatywnych pomysłów, ale do tej pory kwestie piwne były szczęśliwie pomijane...
                Panowie prezesi (przez małe "p") - uprzejmie donoszę, że zamierzam omijać Wasz żoliborski przybytek dużym łukiem , do czasu, aż nastąpi w nim NAPRAWDĘ dobra zmiana .
                Last edited by Pancernik; 31-03-2016, 14:45.

                Comment

                • Gonzo1
                  Member
                  • 12-2008
                  • 65

                  Centrum Arkadia to nie Żoliborz tylko Śródmieście.
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dziś w tzw. wczesnej porze lanczowej zaniosło mnie do Arkadii, wybór miejsca był więc oczywisty.
                  Spróbowałem nowego, smacznego piwa - Rosalie (niebawem opiszę, gdzie trzeba), chciałem też zrobić zakupy na wynos.
                  Udało mi się jedynie częściowo, ponieważ zamierzałem kupić fantazyjny sześciopak: 2 x Rosalie, 2 x Altbier, 1 x Koźlak i 1 x Marcowe.
                  Bardzo mili panowie barmani wytłumaczyli mi, że koźlaka mogę kupić tylko w czteropaku, na sztuki "się nie da", wszystkie inne piwa TAK, koźlaka NIE.
                  Powodem jest ponoć decyzja panów prezesów BH, a uzasadnieniem to, że... butelka koźlaka na wynos kosztuje PLN 8,50, a pozostałe piwa PLN 6,50... .
                  Ja wiem, że jak ktoś jest Prezesem z Żoliborza, to ma mnóstwo kreatywnych pomysłów, ale do tej pory kwestie piwne były szczęśliwie pomijane...
                  Panowie prezesi (przez małe "p") - uprzejmie donoszę, że zamierzam omijać Wasz żoliborski przybytek dużym łukiem , do czasu, aż nastąpi w nim NAPRAWDĘ dobra zmiana .
                  Last edited by Gonzo1; 06-04-2016, 01:56.

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9731

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gonzo1 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Centrum Arkadia to nie Żoliborz tylko Śródmieście.
                    Nie byłem pewien. Dzięki za korektę .

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      Jakby kogoś interesowało to jest nowe piwo:

                      DUBEL
                      E:16,7
                      A:6.7
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • Warzywo
                        Senior
                        • 08-2016
                        • 955

                        Całkiem smaczne

                        Comment

                        • Brat_Piwny
                          Senior
                          • 01-2009
                          • 685

                          Od wczoraj na kranach Porter (uwarzony w Poznaniu) oraz IPA.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
                            Od wczoraj na kranach Porter (uwarzony w Poznaniu) oraz IPA.
                            a skąd info, że w Poznaniu?
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Brat_Piwny
                              Senior
                              • 01-2009
                              • 685

                              A od piwowarów - pewna wiadomość

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                i rozumiem, że w Poznaniu leżakowało 7 miesięcy?
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎