Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Markowy, Ostatni Grosz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Markowy, Ostatni Grosz

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Żółty, solidnie mętne. [4]
    Piana: Nie drobno, ale mikro pęcherzykowa, bardzo wysoka, aż do przesady, jednak po minucie jest już gorzej. Przypomina colę. [3.5]
    Zapach: Suszone owoce jak mango i śliwki, trochę porto i zbyt dojrzały banan. [4]
    Smak: Lekkie i orzeźwiające, umiarkowanie słodkie owocami typu banan i gruszka z niską, ale wyczuwalną przyprawową goryczką. Kwasek nie jest nachalny. [4]
    Wysycenie: Trochę za niskie dla tego piwa. [3.5]
    Opakowanie: Nazwa nawiązuje do uroczyska jak i do karczmy z zamierzchłych czasów z Puszczy Białowieskiej. Etykieta dobrej jakości, skład pełny, kapsel czarny i goły. [4.5]
    Uwagi: Przyzwoite i smaczne piwo pszeniczne, trochę za mało słodkie, ale to tylko mój taki grymas...
    Warka 15.03.2017.

    Moja ocena: [3.95]

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Poprawne, lekkie i orzeźwiające piwo.
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Piwo zmieniło etykietę na gorszą...
        Na szczęście w smaku jest to w dalszym ciągu bardzo smaczny weizen.
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎