Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Antybrowar, PROmocja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Antybrowar, PROmocja

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9731

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobursztynowy klarowny. [4]
    Piana: Jasnobeżowa, drobna, dość wysoka i trwała. [4]
    Zapach: Goździki..., pierniki..., wszystko verstehen. Ale jakieś piwne zapachy? Nic? Nic... [3]
    Smak: Piernik. Zdecydowanie. Skórka cytrynowa w tle. Czuć też alko, co zrozumiałe. [3.5]
    Wysycenie: Niewysokie, w porządku. [4]
    Opakowanie: Mam wrażenie, że startującemu browarowi zabrakło pomysłu na etykietę - cała para poszła w nazwy . Trochę szkoda. [3.5]
    Uwagi: Bardzo się cieszę, że w Łodzi ruszył kolejny browar, zwłaszcza w tak "postindustrialnych" okolicznościach przyrody...
    Co do piwa, to o świętach dawno zapomniałem, zima też jest do d..., więc jakoś mi te przyprawy za bardzo nie podchodzą.

    Moja ocena: [3.425]

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #3
      Rzeczywiście, jak słusznie zauważył kol. Pancerny - jest goździkowo-piernikowo. Nie jest mdło, ani słodko ( jak bywa w wielu "świątecznych" ), obecna konkretna przyprawowo-ziołowa goryczka - za co duży plus. No i grzeje - wszak to winter warmer ( choć za oknem - wiosna to czy jesień ? ).
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        #4
        Zdjęcie
        Attached Files

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemny bursztyn, ale też wiśniowe odcienie. Drobna opalizacja [4]
          Piana: Dość skromna, szybka redukcja, oblepia szkło [3.5]
          Zapach: Ciekawa mieszanka owocowo-przyprawowa. Owoce słodkie. Nuta piernikowa, wyraźnie odzywa się też cynamon, który po ogrzaniu zaczyna nawet dominować. Czuć też karmel i miód. Z czasem coraz mocniej wychodzi też alko [4]
          Smak: Słodkie owoce i intensywna przyprawowość po chwili zostają złamane dość głęboką goryczką - częściowo chmiel, częściowo przyciężkawe alko. Na finiszu goryczka nieco narasta, troszkę zalega ale w graniach przyzwoitości. W sumie ciekawa kompozycja, bogata, sporo się dzieje. Ale z czasem nieco męczy, przytłacza. Może sam jestem sobie winien. Zamiast w zimowy wieczór złapałem się za to piwo w gorący wiosenny dzień [3.5]
          Wysycenie: Niskie w kierunku do średniego. Pasuje [5]
          Opakowanie: Dość ciekawa etykieta, bardzo dokładny skład i parametry [4]
          Uwagi: Piwo z datą: 01.06.2016

          Moja ocena: [3.8]
          Last edited by chechaouen; 05-05-2016, 20:22.

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #6
            Poprawne. Wyraźniejsza fotka:
            Attached Files
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎