Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pivovaria, [Langier BEER] West Coast IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Pivovaria, [Langier BEER] West Coast IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • mozaic
    Member
    • 06-2015
    • 44

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: mglisty bursztyn - ładne. [4]
    Piana: czapa / po przelaniu - stawia komin, ktory nie spływa po szkle, tylko..trzyma się samoistnie - [5]
    Zapach: zioła/żywica(las iglasty - sosny/daglezje/modrzew te klimaty) [4]
    Smak: niby słodkie - 6,5% alc z 15 to okolice ciechan aipa, ale NIE, chmielu jest tyle, że dopiero po 3 butelce zauwazylem, ze jest w gruncie rzeczy słodkie [: [4.5]
    Wysycenie: wysoookie - ale tak jak rzadko zwracam na to uwage, tak tutaj jest ono ważne - co2 robi róznicę w tym przypadku. [5]
    Opakowanie: etykieta tak paskudna, ze aż wzialem na sprobowanie - kto kupi tak brzydkie piwo za 10pln? ano ja - jedno na próbę, a resztę dlatego, ze jest pyszne i mocno "inne" w gąszczu podobnych "15stek". [4]
    Uwagi:

    Moja ocena: [4.35]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złotobursztynowy, prawie klarowny. [4]
      Piana: Białokremowa, bardzo drobna, średniowysoka i niezbyt trwała. [3.5]
      Zapach: Słód, a nawet karmel, owoce i daleki ślad sosny. Bardzo miły . [4.5]
      Smak: Delikatna goryczka z ciekawym akcentem karmelowym, lekka szorstkość chmielowa. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Proste bardzo, charakterystyczne, z małymi akcentami kolorowymi. [4]
      Uwagi: Tym razem zachodnie wybrzeże mi podeszło... .

      Moja ocena: [4.125]

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Poprawne piwo. Fotka:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎